До історії українського книговидання.

Книго-виставка

До історії українського книговидання.

Книгобачення | 19.10.15

Стасів, о. Климентій Василь, ЧСВВ., МІСІЯ ВИСОКОГО СЛОВА: Василіянське книговидання : минуле, сучасне і майбутнє. – Жовква : Місіонер, 2015. – 464+8 с.

У Львові з'явилося видання, яке з погляду на різні ознаки -- мистецькі, наукові, культуротоврчі -- можна назвати оздобою сучасного (щонайменше, за минуле десятиліття) книгознавчих досліджень у галузі історії української видавничої справи. Книга здобула персональну відзнаку президента Форуму видавців у Львові.
Програма верстання Scribus як альтернатива платності і піратству

Книго-виставка

Програма верстання Scribus як альтернатива платності і піратству

Книгобачення | 19.10.15

Хамула О.Г. Scribus – програма верстання для видавничих систем : навч. посібник / О.Г. Хамула, Л.Й. Дмитрів - Львів : Світ, 2015.

У видавництві «Світ» вийшов посібник, підготовлений виладачами Української академії друкарства О. Хамулою і Л.Дмитрів, потенційно цікавий фахівцям видавництв і поліграфічних підприємств для освоєння програмного комплексу, який не потребує додаткових затрат на його придбання і дає змогу готувати до друку видавничу продукцію.
Навчаюча наука

Книго-виставка

Навчаюча наука

А. Судин | 27.03.14

Зелінська, Надія: «Наука байдужа до біографій своїх творців...»: Вибрані твори. –Львів : Українська академія друкарства, 2013. – 408 с.

Ця книжка доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри видавничої справи і редагування Української академії друкарства Н.В. Зелінської з’явилася минулого року восени. До певної міри і за формою, і за змістом вона виглядає, як приурочена до ювілейної дати від дня народження авторки, однак, без сумніву належить до того, що має у підсумку зовсім інше значення.
Академік Микола Бажан

Книго-виставка

Академік Микола Бажан

КБ | 15.02.14

Черниш Н. І. АКАДЕМІК МИКОЛА БАЖАН Редактор. Видавець. Енциклопедист – Київ. Всеукраїнське не спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана, 2012 р.
Монографія – рідкісний гість в українській науці про видавничу діяльність...

Книго-виставка

Монографія – рідкісний гість в українській науці про видавничу діяльність...

А. Судин | 14.02.14

Теремко В. Видавництво XXI. Виклики і стратегії: монографія. – К.: Академія, 2012. – 328 с.
У статистичному збірнику «Друк України», який видає «Книжкова палата», серед переліку видань у розділі «за цільовим призначенням» у 2012 р раптом заявився у підсумковій табличці новий несподіваний (хоча, може і бажаний) рядок «Видання для видавців і книгорозповсюджувачів», а у ньому одна-єдина книжка тиражем 100 прим. За таких умов не гріх було б її і назвати, бо якщо це вже така рідкість, а рядок був заведений, то варто було б знати, що це за видання.
Скоріше за все там не малося на увазі виданні монографії В. Теремка, про яку мова,
Сучасним майстрам книги

Книго-виставка

Сучасним майстрам книги

В. Стасенко, зав каф. графіки і дизайну друкованої продукції УАД, к. мистецтвознавства | 27.01.12

Казовський Гілель. Книжкова графіка митців Культур-Ліґи. Художник – Пінхас Фішель. -- К.: Дух і літера, 2011. – 240 с., з іл.
ISBN 978-966-378-218-8


Активно використовуючи здобутки і творчі ідеї модерністів початку ХХ століття вітчизняні практики, а навіть теоретики мистецтва, далеко не завжди усвідомлюють все розмаїття цього явища, велика частина продуктивних ідей тієї доби залишаються поза їх увагою.
Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей. Т. 2

Книго-виставка

Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей. Т. 2

Видавництво "Дух і літера" | 20.12.11

Пер. з фр. – К.: Дух і літера, 2011. – 488 с.
ISBN 978-966-378-171-6 (Багатотомне видання)
ISBN 978-966-378-201-0 (Том 2)
Актуально про авторське право

Книго-виставка

Актуально про авторське право

Нора-Друк | 15.03.11

Авторське право у видавничій справі в питаннях і відповідях. / Афонін О. В., Харченко О. М., Руденко І. С./ – К.: Нора-Друк, 2010. – 80 с.
ISBN 978-966-2961-63-8.

Автори матеріалів, зібраних у цій книзі, намагалися в доступній формі вісвітлити проблеми, які виникають у творців книг – письменників і видавців – в прцесі роботи.

Україна долучилась до міжнародних конвенцій з авторського права, але в цій сфері ще належить зробити дуже багато. Ця книга допоможе краще зрозуміти специфіку застосуваня законодавства з авторського права у видавничій справі і пропонує продовжити дискусію з цих питань на професійних видавничих інтернет-платформах. Автори будуть раді отримати запитання і зауваження з приводу цієї публікації на свої електронні адреси, розміщені в кінці книги.

Це видання здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у даному виданні, може не співпадати з офіційною позицією Уряду США.
Видавничий маркетинг. Перший український підручник

Книго-виставка

Видавничий маркетинг. Перший український підручник

Книгобачення | 13.03.11

Теремко В. І. Видавничий маркетинг: навч. посіб. / В. І. Те-ремко. — К. : Академвидав, 2009. — 272 с. (Серія «Альма-матер»).
ISBN 978-966-8226-84-7

У одному з не дуже давніх досліджень, які проводилися у США, метою яких було визначити, в якій сфері бізнесу спостерігаються найшвидші темпи збагатіння, було зафіксовано, що таким найпоширенішим бізнесом є видавнича діяльність. Там не уточнювалося, якою мала бути та видавнича діяльність – книжкова чи пресова, але говорилося саме так.
Книга на особливо важливих 40 днів...

Книго-виставка > Презентації

Книга на особливо важливих 40 днів...

Свічадо | 05.03.11

Антоніо Джентілі. Хліб і вода (Практичні поради на Піст) -- Львів, Свічадо, 2011 р. -- 168 с.

Піст є чудовим і добре впливає на здоров’я! Не віриш? Однак це саме так!
Італійський монах і автор книжок на духовну тематику Антоніо Джентілі у своїй книжці розкриває мету посту – навернення серця й зміну життя – і наголошуєна позитивних наслідках посту для здоров’я. Автор пропонує повернутися до правильного харчування, дає практичні поради щодо очищення організму, рекомендує фізичні й дихальні вправи.
Коли читаємо, що в результаті хвороб, спричинених добробутом, гине більше людей, аніж під час воєн, і що мільйони людей у світі переїдають, харчуючись нездоровою їжею, то розмови про піст викликають посмішку. Та все ж ця практика, яка в середовищах різних релігій має давні традиції, є не лише природною потребою, а й терапією душі, оскільки, виявляючи стриманість у їжі, ми починаємо бути спраглими Бога.
1 2 3