Свічадо | 05.03.11
Антоніо Джентілі. Хліб і вода (Практичні поради на Піст) -- Львів, Свічадо, 2011 р. -- 168 с.
Піст є чудовим і добре впливає на здоров’я! Не віриш? Однак це саме так!
Італійський монах і автор книжок на духовну тематику Антоніо Джентілі у своїй книжці розкриває мету посту – навернення серця й зміну життя – і наголошуєна позитивних наслідках посту для здоров’я. Автор пропонує повернутися до правильного харчування, дає практичні поради щодо очищення організму, рекомендує фізичні й дихальні вправи.
Коли читаємо, що в результаті хвороб, спричинених добробутом, гине більше людей, аніж під час воєн, і що мільйони людей у світі переїдають, харчуючись нездоровою їжею, то розмови про піст викликають посмішку. Та все ж ця практика, яка в середовищах різних релігій має давні традиції, є не лише природною потребою, а й терапією душі, оскільки, виявляючи стриманість у їжі, ми починаємо бути спраглими Бога.
Лайма Прядко | 17.12.08
Ця книга для тих, кому треба знати суть справи, коротко і про головне у риториці, а також як отримані знання застосувати на практиці. Автор цього посібничка – доктор наук, профессор в області економіки та організації виробництва у місті Коблєнц (Німеччина).
Видання належить до серії “Тaschen Guide. Просто! Практично!”. Відзначається чіткістю викладу матеріалу, простотою, конкретністю, послідовністю. Як і решта видань цієї серії воно компактне і зручне у використанні. У ньому досить легко здійснювати пошук потрібної інформації за рахунок чіткої структури тексту. Посібник стане у пригоді незалежно від рівня майстерності володіння словом. У професіоналів є можливість оперативно відновити в пам’яті базові принципи риторики, а початківці можуть їх для себе відкрити. З допомогою цієї маленької книжечки можна підготувати себе до виступу, а також і сам виступ (доповідь, промову тощо), дізнатись, як правильно донести до слухачів своє повідомлення, залишаючись при цьому впевненим і спокійним.
Ви навчаєтесь, працюєте, живете… Ви в першу чергу спілкуєтесь, а суть спілкування у реакції, яку воно викликає. Ця книга – варіант маршруту, який читач мусить пройти на практиці, вдосконалюючи свою словесну майстерність.
Ментцель Вольфганг. Риторика: искусство говорить свободно и убедительно / Вольфганг Ментцель; пер. с нем. И. Ю. Облачко. – 2-е изд., стер. – М.: Издательсво «Омега-Л», 2008. – 132 с.
price.knyhobachennia.com | 22.06.08
Деколи диву даєшся, як вперто і тупо (а часами і нахабно) тримаються деякі наші політичні лідери, а за ними і значна частина їх прибічників, запацьканої ідеологією історії, фанерної радянської демагогії з її фетишами, штампами, завченими конструкціями до того ж радянсько-ура-патріотично відстоюють невідомо чиє право “не переписувати” історії. Вони і нинішніх патріотів України із радістю б записали у “пособнікі фашизма”, якби могли, бо то ж таки треба деколи і себе патріотами, шанувальниками українського народу через губу назвати...
Щоправда, ця книжка не для них. Вона для тих, хто хоче, принаймні, зрозуміти, що воно таки за штука той український патріотизм, наскільки вона реальна, а не намальована на першотравневій повітряній кульці, хоча б розумом, якщо не душею, осягнути, чому деякі імена українських національних лідерів усупереч усім намаганням їх очорнити, живуть і далі, і чому і досі вигідно багатьом будувати на них свою фальшиву політику...
Із анотації: “Пропоноване видання підготовлене на основі переважно вперше зібраних матеріалів, які аргументовано і переконливо розкривають ставлення співвітчизників до найвидатнішого національного лідера 1930—1950 років, Провідника ОУН Степана Бандери. На яскравих конкретних прикладах вони показують його всеукраїнську і світову велич, висвітлюють долі членів родини неперевершеного керівника і теоретика Української національної революції. Книга складається з передмови «Праця для своєї нації безсмертна» та численних фольклорних та мемуарних матеріалів, містить дуже велику кількість досі невідомих фактів. Видання проілюстроване кількома десятками документальних світлин та репродукціями творів мистецтва.”
Степан Бандера та його родина в народних піснях, переказах та спогадах [упорядник Г. Дем’ян] Львів, Інститут народознавства НАН України, 2006 р. – 568 с.
ISBN 966-325-026-7
Кафедра видавничої справи і редагування УАД | 25.11.07
Книжка є першою спробою комплексної професійної біографії найуспішнішого українського видавця XX ст. Івана Тиктора. Під сучасним кутом зору розглядаються основні медійні проекти львівського періоду його діяльності (1923-1939), окреслюються досягнення очолюваного Тиктором концерну “Українська Преса”. Власне життєпис видавця розкривається у спогадах його рідних і близьких та підтверджується документами і світлинами з домашніх архівів родини Тикторів.
Для дослідників у галузі книго- та пресознавства. філологів, істориків, культурологів, видавців та редакторів — нинішніх і майбутніх.
Іван Тиктор: талан і талант: Монографія / Н. Зелінська, Л. Сніцарчук, Е. Огар та ін.; керів. авт. кол. О. Думанська. — Львів: Українська академія друкарства, 2007. — 240 с.
ISBN 978-966-322-092-5
price.knyhobachennia.com | 14.10.07
Хто ми — Україна чи Малоросія? Європа чи Росія? Чи українська релігійність — це те саме, що візантійське православ\'я? Звідки взялись тамплієри на берегах Дніпра? Яку таємницю берегли “таємні товариства” малоросійських дворян XIX ст.? Звідки в «Лісовій пісні» зашифрована легенда про Грааль? Чи й справді українці — це “селянська нація”? В чому різниця між демократією і хамократією? В чому полягав модерний “український проект” і чи вдалося нам його реалізувати?..
price.knyhobachennia.com | 10.09.07
До нової книги професора Леоніда Ушкалова ввійшло два десятки статей, есеїв та рецензій, присвячених різним питанням української літературної та інтелектуальної традиції від давнини до сьогодні, зокрема творчості Тараса Шевченка, Івана Франка, Дмитра Чижевського, Юрія Шевельова, Оксани Забужко та інших. Але головним персонажем цієї книги є великий поет і філософ доби пізнього бароко Григорій Сковорода (1722—1794). Воно й не дивно, раз автор схильний розглядати його як самісіньке осереддя української духовної історії.
Ушкалов, Леонід Сковорода та інші: Причинки до історії української літератури. — К.: Факт, 2007. — 552 с. — (Сер. «Висока полиця»).
ISBN 978-966-359-168-1 ISBN 966-359-091-0 (серія)
price.knyhobachennia.com | 10.09.07
В антології досліджується вічна проблема жіночої вдачі, чи то відьмацької, чи то божественної. Упорядниці — письменниця Людмила Таран і мистецтвознавець Ольга Лагутенко — спробували реконструювати ставлення до сексуальності жінки українських письменників та графіків періоду зламу віків.