Риторика - просто. Чи просто риторика

Книго-виставка > Презентації

Риторика - просто. Чи просто риторика

Лайма Прядко | 17.12.08 15:29:23

Ця книга для тих, кому треба знати суть справи, коротко і про головне у риториці, а також як отримані знання застосувати на практиці. Автор цього посібничка – доктор наук, профессор в області економіки та організації виробництва у місті Коблєнц (Німеччина).
Видання належить до серії “Тaschen Guide. Просто! Практично!”. Відзначається чіткістю викладу матеріалу, простотою, конкретністю, послідовністю. Як і решта видань цієї серії воно компактне і зручне у використанні. У ньому досить легко здійснювати пошук потрібної інформації за рахунок чіткої структури тексту. Посібник стане у пригоді незалежно від рівня майстерності володіння словом. У професіоналів є можливість оперативно відновити в пам’яті базові принципи риторики, а початківці можуть їх для себе відкрити. З допомогою цієї маленької книжечки можна підготувати себе до виступу, а також і сам виступ (доповідь, промову тощо), дізнатись, як правильно донести до слухачів своє повідомлення, залишаючись при цьому впевненим і спокійним.
Ви навчаєтесь, працюєте, живете… Ви в першу чергу спілкуєтесь, а суть спілкування у реакції, яку воно викликає. Ця книга – варіант маршруту, який читач мусить пройти на практиці, вдосконалюючи свою словесну майстерність.

Ментцель Вольфганг. Риторика: искусство говорить свободно и убедительно / Вольфганг Ментцель; пер. с нем. И. Ю. Облачко. – 2-е изд., стер. – М.: Издательсво «Омега-Л», 2008. – 132 с.
Відповісти на статтю