Як стати видавцем...

Критика, рецензії > Фахова книга

Як стати видавцем...

А. Судин, ст. викладач УАД | 25.11.15

Верба Т.М. Издательский бизнес изнутри. От рукописи к бестселлеру: пошаговое руководство по подготовке книги к печати, производству и продвижению. – Днепропетровск: Баланс Бизнес Букс, 2015 –208 с.

Один із найдинамічніших бізнесів у світі – бізнес видавничий. По-перше, він дає змогу досить швидко розвинутися у порівнянні з деякими іншими підприємницькими видами діяльності, а по-друге, за відповідних умінь і бажань розпочати його інколи можна мало не з нуля. Головне, щоб була ідея. Уже не говорячи про його престижність у будь-якому суспільстві. Всюди – і в історичному плані, і сучасному – це найповажаніший бізнес. МИ видавців інколи й за бізнесменів не маємо, виділяючи в їхній роботі то просвітницьку, то наукову, то культурну, а то й громадську діяльність.
Трилогія про збалансовану систему показників

Критика, рецензії > Фахова книга

Трилогія про збалансовану систему показників

Штангрет А. М., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Української академії друкарства | 01.03.15

Нещодавно у видавництві «Баланс Бізнес Букс» з’явилася третя книга із серії узагальнень про систему збалансованих показників, тобто присвячена важливій і надзвичайно актуальній нині проблемі, якою зайняті чимало практиків, науковців, а також і викладачів, які хочуть на високому рівні підготувати менеджерів нового покоління.
Знайти свої типові «маски» на роботі...

Критика, рецензії > Фахова книга

Знайти свої типові «маски» на роботі...

Юлія Стадницька, cт. викладач каф. Видавничої справи і редагува ння УАД, кандидат наук із соціальних комунікацій, когнітивно-поведінковий психотерапевт, Львів | 21.10.14

Мельник Людмила. Рольові ігри на роботі. Про що не пишуть у трудовій книжці. – Дніпропетровськ : Баланс Бізнес Букс, 2014. – 224 с. (мова рос.)

Людина живе в соціумі, вона виявляє себе в соціальних контактах, розвивається в стосунках, пізнає себе та впливає на інших. В різних ситуаціях у стосунках з людьми ми можемо виявляти себе по-різному: хтось підлаштовується до нового досвіду, хтось грає одну роль завжди, хтось має кілька різних «масок» для різних стосунків.
Це не прийоми, це методика, яка може дати успіх

Критика, рецензії > Фахова книга

Це не прийоми, це методика, яка може дати успіх

О. Гірняк, доц. каф. економіки, маркетингу і аудиту УАД | 07.07.13

Коппін А., Берратт Д. Менеджмент на всі часи: Приклади успішного менеджменту з історії Великобританії: від Кромвеля до наших днів/ Пер. з англ. – Дніпропетровськ: Баланс Бізнес Букс, 2005. – 288с.

Найкоротше резюме, яке б дав після перечитування цієї книжки – вона для талановитих. Це не перелік прийомів, це методика, якою може зацікавитися той, хто справді хоче домогтися успіху.
Що за штука така – караоке-капіталізм?

Критика, рецензії > Фахова книга

Що за штука така – караоке-капіталізм?

Л. Танчин, к.ф.наук, доцент кафедри книгознавства і комерційної діяльності Української академії друкарства. | 19.04.13

Ріддерстралє Йонас, Нордстрем А.К'єлл Караоке-капіталізм / Пер. з англ.- Дніпропетровськ: Баланс Бізнес Букс, 2004. - 304 с.

Як свідчить сучасний довідковий інтернет-пояснювач новітніх слів («вікіпедія»), карао́ке – складне слово, утворене шляхом злиття двох слів із японської «караппo» — пустий і англійського оrchestra — оркестр; по-японськи ōkesutora) — розвага, що полягає у непрофесіональному співі із застосуванням пристрою, що дає змогу співати під наперед записану музику (фонограму); а також так називають сам пристрій для такого співу.