Новини > Книжкові

Письменник Марек Краєвський запатентував ім’я головного героя своїх повістей

http://zaxid.net/ | 16.07.09 18:57:16

Автор кримінальних повістей про комісара німецької поліції Ебергарда Мокка Марек Краєвський запатентував ім’я головного героя своїх книжок.
Як повідомив Марек Краєвський, до такого кроку його спонукало видання у світ книги "Бреслау Forever" його колеги, іншого вроцлавського письменника Анджея Зємянського. Марек Краєвський закинув Анджею Зємянському спробу літературної крадіжки. Як зазначив Краєвський, використання назви Бреслау у повісті одразу асоціюється у читачів із його кримінальними повістями.

Ім’я головного героя повістей Марека Кравєвського буде захищене подвійно - авторським правом, а також воно стане товарним знаком. Автор зазначив, що запатентував його не через якісь фінансові вигоди, а через несовісних конкурентів.
Серед відомих польських літературних героїв та кіногероїв свого часу були запатентовані пан Тадеуш та Ганс Клосс.
Цього місяця Марек Краєвський планує завершити наступну кримінальну повість. У польських книгарнях нова книжка з’явиться вже навесні 2010 року.
Цьогоріч Літературна агенція "Піраміда" репрезентує нову книгу автора, події якої відбуваються у повоєнному Львові - "Голова Мінотавра" (2009). Презентація книги відбудеться під час Форуму видавців у Львові за участі самого Марека Краєвського.
В Україні світ побачили такі кримінальні повісті Марека Краєвського: "Кінець світу в Бреслау" (2007), "Смерть в Бреслау" (2009).
Відповісти на статтю