Малкович готує вишуканий сюрприз – поетів на тканині

Новини > Книжкові

Малкович готує вишуканий сюрприз – поетів на тканині

http://culture.unian.net/ | 03.02.09 17:15:05

Засновник і директор першого в Україні приватного дитячого видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», редактор і письменник Іван Малкович планує видавати серію творів українських і зарубіжних поетів на тканині.

«Цього року я хочу покласти початок вишуканій «поетичній» серії своїх улюблених поетів (українських і зарубіжних) у тканини», – сказав він в ефірі спільного проекту радіо «Свобода» і «Нашого радіо» «Дiйова персона». «Я старатимуся, щоб ціна була невисокою на цю книгу, оскільки зараз криза, але хочу, щоб вона була гарною», – підкреслив видавець.
Водночас Малкович зазначив, що фінансова криза до певної міри відбилася і на видавничій сфері. «Звичайно, ми відчуваємо спад продажів. Кольорові книжки ми передруковуємо щорічно щонайменше один раз... А зараз ми не знаємо, які правильно робити тиражі, тому обережно зменшуємо тиражі, але збільшується ціна, фабрики деякі закриваються», – констатував видавець.
Проте, він поділився оптимістичними планами свого видавництва на 2009 рік. «У березні читач побачить 2-3 нових книжки видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». «Коханець» Маргеріт Дюрас вже готова. Плануємо видати роман чеського письменника (Богуміла) Грабала «Я обслуговував українського короля». І Ліна Костенко обіцяє закінчити повість «Записки українського божевільного» і повість «Про Гоголя», оскільки це рік Гоголя», – розповів Малкович.
Раніше Іван Малкович мріяв відкрити філії своєї компанії по всьому світу. Наразі продукцією його видавництва зацікавилися книговидавці в Англії, Австралії та США. Як позначиться світова фінансова криза на його планах, поки невідомо.
Відповісти на статтю

Lexine | Контакт: SJmqSQipxPExccIcoX | 20.10.11 03:25:30

Such a deep aesnwr! GD&RVVF
Відповісти на статтю