Запрошує Львівська книгарня

Новини

Запрошує Львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 14.11.11 6:34:33

14-20 листопада Львівська книгарня “Є” запрошує на такі заходи:
15 листопада (вівторок), о 18.00:
зустріч зі словенською письменницею Барбарою Корун.
Барбара Корун (1963 р.н.) – авторка чотирьох поетичних збірок («Гострота милості», 1999, «Записки з-під столу», 2003, «Тріщини», 2004, «Прийду за мить», 2011).
Вірші поетеси перекладені 21 мовою і увійшли до понад 40 антологій у Словенії та за кордоном. За кордоном вийшло 5 книг письменниці.
Про працю над збіркою перекладів вибраної поезії Барбари Корун «Songs of Earth and Light» (перекладач – ірландський поет Тео Дорган) у 2006 р. був знятий документальний фільм.
За найновішу збірку поезій «Прийду за мить» авторка отримала премію Вероніки, якою нагороджується найкраща поетична книга року.
Протягом зустрічі письменниця представить свою творчість у контексті сучасної словенської поезії, дасть власну інтерпретацію окремих віршів із циклу «Монолог» зі збірки «Прийду за мить».

На заході буде перекладач.



16 листопада (середа), о 18.00:
презентація книжки Василя Базіва “Хрест: постбіблійний детектив”.

Василь Базів – політик, дипломат, вчений, один з організаторів національно-визвольних процесів 1989—1991 років. Працював у керівництві регіональних та центральних органів державної влади, очолював Генеральне Консульство України у Канаді.
“Хрест” - перший літературний твір автора, який на українському історичному матеріалі започатковує епічну художньо-філософську трилогію на нову епоху, коли на наших очах вершиться прощання з тим способом буття, яким люди жили дотепер.
Події роману розгортаються в підкарпатському селі у середині минулого століття. Атеїстична акція зі знесення хреста з сільського храму, який є копією собору Святого Петра в Римі, викликає народне повстання. Проти селян комуністичний режим виводить війська...


18 листопада (п'ятниця), о 18.00:
презентація книжки Богдана Гудя “Українсько-польські конфлікти новітньої доби: етносоціальний аспект”.
Модератор — проф. Олексій Сухий.
На підставі численних архівних і опублікованих документів, мемуарної літератури, матеріалів преси та найновіших здобутків української, польської, російської, французької, японської історіографій автор аналізує ґенезу, перебіг, характер і наслідки українсько-польських конфліктів на теренах Правобережної України кінця ХVІІІ – першої половини ХХ ст.
Вперше у вітчизняній та зарубіжній історіографії комплексно простежується вплив чинників етнонаціонального характеру на процеси, що спричинилися до двох загострень українсько-польського протистояння в новітню епоху — у період Української революції й визвольної боротьби 1917—1921 рр. і в роки Другої світової війни та перші роки після її закінчення.

Богдан Гудь — історик і політолог, фахівець із проблематики українсько-польських взаємин, автор книжок “Нелегка дорога до порозуміння” (1997), “Українці — поляки: хто винен?” (2000), “Загибель Аркадії” (2006), численних наукових та науково-популярних статей на тему відносин України з Європейським Союзом та Польщею. Співавтор сценаріїв документальних фільмів “Важке братерство” (1998), “Братерство зброї на службі миру” (2000). Професор кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин, директор Інституту європейської інтеграції Львівського національного університету ім. І. Франка.


19 листопада (субота), о 14.30:
Книгарня “Є” та радіо “Львівська хвиля” запрошують дітей 5-8 років та їхніх батьків на зустрічі з ведучими улюбленого радіо.
Перша зустріч — із ЮРКОМ ДОБРИМ, ведучим програми «Це — Україна!», передач “Так просто” та “Є нагода!” радіоблогу «4 крапки», хіт-параду «Українська Формула».
Протягом заходу діти разом із Юрком Добрим читатимуть казки знаменитої фінської казкарки Туве Янсон про чарівних і кумедних мумі-тролів, а також спілкуватимуться й забавлятимуться:)




***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Відповісти на статтю