Проєкт «Читальня» вже зовсім скоро у вашому укритті!

Новини

Проєкт «Читальня» вже зовсім скоро у вашому укритті!

ГО Львівський Форум видавців | 19.03.24 8:50:31

Книги, комікси й настільні ігри вже прямують до 131 пункту незламності у п’яти областях — Запорізькій, Київській, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.
Проєкт «Читальня» охоплює 61 громаду — і в поширенні полиць нам допомагають чудові координатори. Познайомимося з ними!

ГО «Доброчинець»

У 2014 році на базі місіонерського товариства «Свято-Дмитрівський катехитично-пастирський центр» при Свято-Дмитрівській церкві у Харкові створили волонтерську групу «Доброчинець». Організація стала одним із центрів допомоги цивільному населенню та захисникам Донецької та Луганської областей.
10 років поспіль «Доброчинець» провадив освітньо-культурну роботу серед населення на лінії розмежування. А з 24 лютого 2022-го — підтримує населення й захисників Харкова та Харківської області

ГО «ВИВЕЗЕМО!»

У березні 2022-го ведучий та журналіст Денис Мінін організував групу волонтерів та водіїв, які розпочали евакуацію оточеного Маріуполя.
На початку квітня у Запоріжжі був створений волонтерський штаб для зустрічі та допомоги людям з тимчасово окупованих територій, вивезеним домашнім тваринам і мешканцям прифронтових територій.
З цього розпочалась історія, яка привела до створення організації «ВИВЕЗЕМО!», що продовжує евакуацію та допомогу тим, хто в окупації, і тим, хто повернувся.

ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив»

Об'єднаний волонтерський штаб, безпечний дитячий простір, гуртожиток для ВПО, стипендіальна програма для волонтерів, раннє відновлення бізнесу у Миколаєві — усе це «Ресурсний центр громадських ініціатив».
Організація у Миколаєві є базовим консультаційним, інформаційним, навчальним центром для некомерційних органів.
Ресурсний центр з 2014 року допомагає громадським ініціативам на півдні, а з початку повномасштабного вторгнення волонтери організації долучилися до волонтерських ініціатив, зокрема створили об'єднаний волонтерський штаб, допомагали сім'ям з дітьми продуктами харчування, ємностями для води, генераторами та усім необхідним для підтримки родин.

БО «Благодійний фонд «За Херсонщину»


Надання допомоги та постійна підтримка деокупованих громад Херсонщини, внутрішньо-переміщених особіб, подолання наслідків підриву Каховської ГЕС, оновлення роботи ЦНАПів, надання ліків, їжі, генераторів — «За Херсонщину» допомагає херсонцям буквально з усім!
Благодійний фонд акумулює допомогу з усієї області для своїх співгромадян.

ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»

Команда «Білозерського центру регіонального розвитку» з 2006 року працює в сільських громадах Херсонщини — разом з активними громадянами впроваджує соціальні, культурні, екологічні, просвітницькі, правозахисні ініціативи. Після повномасштабного вторгнення рф на першому плані діяльності Центру — гуманітарна, правова та психосоціальна підтримка односельців, допомога органам влади у відновленні процесу надання послуг в деокупованих громадах. Відновлює та розвиває громади через розвиток її мешканців.

Проєкт “Читальня” реалізується ГО “Форум видавців” за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Наступного тижня ми розповімо, де саме шукати книги й настільні ігри в укриттях!

Відповісти на статтю