Двотомник «Чернігів у вогні» відзначений Міжнародною літературною премією миру (Німеччина – США)

Новини

Двотомник «Чернігів у вогні» відзначений Міжнародною літературною премією миру (Німеччина – США)

д-р Ханс Вільгельм / Dr. H-J. Wilhelm, голова журі (Нiмеччина) | 10.11.23 11:29:11

Таке спільне рішення ухвалили Міжнародний Центр «Незалежне посольство миротворців» (Німеччина, голова міжнародного журі д-р H-J. Wilhelm), Міжнародний Арт-центр «Klas’s Arts Center San Francisco» (США, Сан-Франциско), Асоціації «Міст Пегасу» / Pegasus Brücke FBG та «Форум миру» (Німеччина) і Міжнародна Академія діячів літератури, мистецтв та комунікацій (Німеччина, Франкфурт).

Цією почесною відзнакою нагороджуються за визначну літературну, журналістську, міжнародну, громадську та благодійну діяльність і велике, самовіддане подвижництво, – відомі письменники, журналісти, перекладачі, науковці, митці, державні й громадські діячі та меценати з різних країн, чиє високодуховне і шляхетне життя на благо людства об’єднує народи.
Нині міжнародне журі отримало понад 550 пропозицій з усього світу. Приємно, що серед нагороджених є громадяни України – творці двотомника про героїзм ЗСУ та українського народу у війні з російськими загарбниками – «Чернігів у вогні» (спільний проект газети «Чернігівщина», ОК «Північ» ЗСУ та Міжнародної літературно-мистецької Академії України).
Відповісти на статтю