«Чорні вівці» видають книжку для дітей про те, як заснувати свій бізнес

Новини

«Чорні вівці» видають книжку для дітей про те, як заснувати свій бізнес

Лілія Шутяк | 21.08.23 18:14:52

«"Песа і пес": наш хвостатий бізнéс» – перше видання із однойменної серії, яку написала авторка понад 50 книжок для дітей і підлітків Оксана Лущевська й проілюструвала Софія Кобяковська. Книжка побачить світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці».
У цій історії йдеться про двох сестер-близнючок Анну й Марію, які мріють відкрити власний бізнес – ательє з пошиття собачого одягу. Але як? Де взяти гроші? Хто шитиме одяг? Як набрати базу (хвостатих) клієнтів? Анна й Марія – дівчатка наполегливі й цілеспрямовані, але шлях у великий бізнес вимагає неабияких зусиль. Чи вдасться амбітним сестричкам здійснити свій задум?

«"Песа і пес": наш хвостатий бізнéс» – це книжка-смішинка для хорошого настрою і віри в свої сили. Вона містить поради, як вести дбайливий бізнес. За словами головної редакторки дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христі Венгринюк, ця художня історія допоможе дитині краще зрозуміти, що вона хоче робити, як розвиватися, реалізовувати свої мрії та цінувати кошти.

«У підготовці до написання цієї книжки, – говорить письменниця Оксана Лущевська, – я провела інтерв’ю з організаторкою з ательє і магазину «Woofit». Вона мені дуже допомогла краще зрозуміти, навіщо собакам той чи інший одяг. І також, що це не забавка, а необхідність саме в холодну пору року». Крім того, письменниця мала можливість працювати з інформацією на інстаграм-сторінці «Woofwear».

«"Песа і пес": наш хвостатий бізнéс» буде цікавою усім, хто любить смішні та легкі книжки. Передусім вона розрахована на дітей від 7-ми років. Друга частина цієї серії вже в роботі.

Довідка.

Оксана Лущевська – авторка майже пів сотні дитячих і підліткових книжок, серед яких «Сем, без проблем», «Залізний вовк», «Авіа, пташиний диспетчер», «Папужка» та «Синя парасоля». Оксана захоплюється малюванням, любить дудлінг, біг, перекладає книжки-картинки й комікси. Обожнює своє домашнє хвостате: собак Софу й Піппу. Живе в місті Стейт-Коледж, штат Пенсильванія, США.
Софія Кобяковська – ілюстраторка, створює малюнки для дитячих книжок, пакування, текстилю, виготовляє кераміку з фарфору. Любить довгі прогулянки, подорожі, приготування їжі. Має пухкого песика на ім’я Джейк.
Відповісти на статтю