Винахідливо та смішно: історія про двох близнючок від Христі Венгринюк

Новини

Винахідливо та смішно: історія про двох близнючок від Христі Венгринюк

Лілія Шутяк | 17.05.23 16:24:31

Як воно – бути батьками дитини, що вже чудово розмовляє, вивчає світ, вдається до експериментів і може самостійно приймати рішення? А що, коли таких дітей аж двоє? Схожа історія лягла в основу нової книжки української письменниці Христі Венгринюк «Малючки. Емма та Ліза», ілюстрації до якої зробила Анна Вільчинська.
Видання розраховане на дітей від трьох років. Воно побачить світ у травні цього року в дитячому арт-видавництві «Чорні вівці».

У книжці йдеться про двох дівчаток-близнючок, точнісінько таких, як інші діти: веселих, вередливих, кумедних і винахідливих. Тому з ними не буває сумно. У будинку героїнь Емми та Лізи відбувається повне шаленство, від якого втомлюються не лише батьки, а й самі дівчатка. «Все йде шкереберть, – додає Христя Венгринюк, – не стоїть на місці, й усьому можна знайти найнеочікуваніше призначення. Емма та Ліза – малючки-близнючки, й цим усе сказано. Готуйтеся, буде дуже смішно й мімімішно». Завдяки знайомству з Еммою та Лізою гарний пригодницький настрій читачам гарантований.


ДОВІДКА ПРО АВТОРКУ

Христя Венгринюк (м. Чернівці) – українська письменниця, літературознавиця, благодійниця, співзасновниця дитячого арт-видавництва «Чорні вівці». Кандидатка філологічних наук. Авторка 10 поетичних і прозових книжок, а також співавторка книжки «Інсторики» від мережі супермаркетів «Сільпо».
Відповісти на статтю