LMF 2023: новий формат й умови участі

Новини

LMF 2023: новий формат й умови участі

Lviv Media Forum | 04.05.23 12:02:44

LMF повертається в оновленому форматі, відповідному викликам й обмеженням воєнного часу. У цьому листі розповідаємо про особливості цьогорічної події, фокусну тему й умови участі.
Дата: 25-27 травня 2023 року.
Локація: Львів.


Фокусна тема: «Після війни або перед війною. Як цивілізації перемогти хаос».
У 1989 році, коли Тоні Джадт задумав свій magnum opus «Після війни», видавалося, що Європа позбулася воєнного минулого, і століття протистоянь добігають кінця. Проте виявилось, що для миру недостатньо права, інституцій та економічного процвітання. Нині в Україні триває повномасштабна агресія Росії, світова «вісь зла» міцніє, а західна цивілізація знову в передчутті великої війни за право демократичного світу існувати й бути собою. Вона видається абсурдною, проте абсурд як такий — не стільки ознака цієї війни, скільки її кінцева мета. Війни, яку майбутнє веде із минулим, цивілізація — із новітнім варварством, а життя — зі смертю. І в цій дуелі медіа — не лише літописці, але й секунданти.
Ми знаємо, як цивілізації занепадають. Але як цивілізації виживають? І що ми повинні зробити для цього? Відповіді на ці питання шукатимемо на LMF 2023.
Повний текст анонсу фокусної теми читайте тут:

https://lvivmediaforum.com/news/fokusna-tema-lmf-2023-pislya-vij/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=lmf_2023_noviy_format_y_umovi_uchasti&utm_term=2023-05-03

Особливості формату LMF 2023
З безпекових міркувань IX LMF пройде в закритому форматі, вхід за запрошеннями.
Організатори забезпечать прямі трансляції подій із можливістю ставити запитання спікерам і спікеркам. Ідеї та рішення, напрацьовані на LMF 2023, будуть опубліковані для громадськості після завершення події.
Безпека
LMF 2023 відбудеться в укритті, яке спроєктоване й побудоване відповідно до стандартів приміщення подвійного призначення. Згідно з висновком Державної служби України з надзвичайних ситуацій, приміщення є безпечним і функціонує належним чином.
Як стати учасником чи учасницею LMF 2023
Якщо ви працюєте з глобальною проблематикою і готові активно долучатися до дискусій з міжнародною аудиторією, напишіть на електронну скриньку info@lvivmediaforum.com. Команда Львівського медіафоруму сконтактує з вами й повідомить, чи є змога долучитись до події наживо.

Програму та інформацію про спікерів буде опублікована згодом. Стежте за сторінками Львівського медіафоруму у Facebook, Instagram і Twitter.

https://www.facebook.com/LvivMediaforum?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=lmf_2023_noviy_format_y_umovi_uchasti&utm_term=2023-05-03

https://www.instagram.com/lvivmediaforum/

https://twitter.com/LvivMediaForum?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=lmf_2023_noviy_format_y_umovi_uchasti&utm_term=2023-05-03

Відповісти на статтю