Дослідження «Протидія наративам російської пропаганди про Україну в західних медіа»

Новини

Дослідження «Протидія наративам російської пропаганди про Україну в західних медіа»

Lviv Media Forum | 26.04.23 10:16:00

Команда Львівського медіафоруму розповідає про нове дослідження «Протидія наративам російської пропаганди про Україну в західних медіа»:
"Разом із локальними експертами й експертками ми опитали 17 редакцій і 6 медіафахівців і медіафахівчинь із Німеччини, Італії, Угорщини, Латвії і Франції.
Мета цього дослідження — зрозуміти, як наративи народжуються, як проникають у західні медіа і як впливають на світовий контекст. А головне — що можуть зробити громадяни і держструктури, аби цих наративів поменшало.
Коротка версія дослідження шістьма мовами — за посиланням:
https://linktr.ee/lmf_networks?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=chitayte_nove_doslidzhennya_protidiya_narativam_rosiyskoji_propagandi_pro_ukrajinu_v_zahidnih_media&utm_term=2023-04-26

Нам усім вистачить роботи на кількох рівнях: існують завдання і для українських стейкхолдерів, і для західних медійників і медійниць.
Тому ми поширюємо власні напрацюваннями і запрошуємо ділитись вашими думками: як завадити поширенню й мінімізувати вплив токсичних наративів у європейських медіа. "

Ваші відгуки і пропозиції надсилайте на:

havryliv@lvivmediaforum.com

Відповісти на статтю