Разом із Google створили посібник для медіа

Новини

Разом із Google створили посібник для медіа

Lviv Media Forum | 10.04.23 15:56:50

Наприкінці 2022 року Львівський медіафорум налагодив пряму співпрацю з Google News Initiative, аби оперативно відповідати на виклики, які стоять перед українськими редакціями і навчити журналістів максимально продуктивно використовувати інструменти Google. Результатом співпраці став посібник, доступний для всіх українських медійників.

❗️ Поширювати посібник можна і потрібно. Але робити це свідомо: збірка є інтелектуальною власністю ГО Львівський медіафорум. Передрук повного зібрання або його частин можливий з посиланням на першоджерело й автора.

https://drive.google.com/file/d/1IO8eHL0TxgeFQplRFwP8G8gIFVRHWpsQ/view

«Посібник став результатом чотирьох онлайн-тренінгів для національних, регіональних і нішевих медіа, які Google і Львівський медіафорум провели разом. Для нас цінна готовність команди Google занурюватись в український контент і виклики, з якими працюють редакції — і напряму ділитися особливостями роботи з алгоритмами та інструментами. Раді, що ми разом можемо працювати із стійким розвитком медіа в умовах повномасштабної війни», — розповіла голова проєктного відділу Львівського медіафоруму Ангеліна Стець.
Що всередині посібника

До нього увійшли рекомендації і лайфхаки, що стали результатом багаторічних досліджень і експертизи фахівців і фахівчинь Google.

Посібник складається з чотирьох частин:

Як залучати читачів: інструменти від Google News Initiative.

Монетизація: нові можливості для збільшення доходів українських медіа.

Лайфхаки для роботи з YouTube.

Інструменти Google та інші корисні сервіси для верифікації інформації.

Проєкт розроблений на основі онлайн-тренінгів, які Google та Львівський медіафорум провели для національних, регіональних і нішевих медіа: New Voice, LIGA.net, Texty, Forbes Ukraine, The Ukrainians / Reporters, Ukraїner, Рубрика, Varosh, Накипіло, Суспільне, Слідство.Інфо, 0629 І Новини Маріуполя, Свідомі, The Babel, Speka, Was Media, Bird in Flight, 24 Канал, Куншт, Слух, DOU, The Village, Vox Ukraine і ШоТам.

Команда Google News Initiative регулярно оновлює і вдосконалює інструменти для журналістів. Якщо ви знайшли у посібнику неточності або хотіли б порадити нам щось покращити, пишіть на info@lvivmediaforum.com.
Відповісти на статтю