«Зірки» презентували у Києві щоденник війни Андрія Мероника

Новини

«Зірки» презентували у Києві щоденник війни Андрія Мероника

Лілія Шутяк | 01.03.23 15:09:28

В столиці відбулася презентація-знайомство зі співавторами третього накладу щоденника війни «24.02» українського письменника Андрія Мероника.
Серед запрошених спікерів були, зокрема, борець і народний депутат Жан Беленюк, переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2021» Анна Неплях, актори театру і кіно Настя Цимбалару та Григорій Бакланов, піарник Роман Загорняк, блогерка Чара Хорив, модель та організаторка подій Юліанна Ківська.
Під час заходу вони разом із Андрієм Мероником розповідали власні історії про перший день повномасштабного російського вторгнення, відповідали на питання присутніх та роздавали автографи.
На події також була спеціальна скринька, куди всі охочі могли вкинути свою історію-спогад, пов’язану з війною. Цією можливістю скористалися кілька присутніх, тож, цілком імовірно, Андрій Мероник додасть їх у наступні тиражі видання.
Один із присутніх придбав презентовану книжку за 20 тисяч гривень, які підуть на благодійність. Також всі відвідувачі отримали на згадку символічний подарунок – пам’ятний значок із зображенням книжки.
«24.02» розповідає невигадану історію про компанію молодих людей, які опинилися посеред війни без власного на те бажання. Про те, як кожного з них «морозило» чи то від страху, чи то від холоду, коли десь поруч влучала ракета й лунав потужний вибух, який вибивав шибки та вмикав сигналізації.
Офіційний сайт проєкту: https://fuckingwar.com

Відповісти на статтю