У Києві презентують щоденник війни «24.02» Андрія Мероника

Новини

У Києві презентують щоденник війни «24.02» Андрія Мероника

Лілія Шутяк | 21.02.23 11:15:59

24 лютого в Києві відбудеться презентація-знайомство зі співавторами третього накладу книжки українського письменника Андрія Мероника «24.02».
«24.02» – це щоденник війни із самісінького серця країни. Книжка розповідає невигадану історію про компанію молодих людей, які опинилися посеред війни без власного на те бажання. Про те, як кожного з них «морозило» чи то від страху, чи то від холоду, коли десь поруч влучала ракета й лунав потужний вибух, який вибивав шибки та вмикав сигналізації.
За словами Андрія Мероника, «історію пишуть переможці, тому часто це її спотворює». «Головною метою цього щоденника, – підкреслює автор, – було зафіксувати джерело, де можна прочитати цю історію з перших уст, хто б потім і як її не переписував. Ці записки – щирі та суб’єктивні. З них можна робити певні корисні неофіційні висновки та зберегти для майбутнього все таким, яким воно було».
Під час заходу ви зможете поспілкуватися з автором та співавторами книжки: письменником Андрієм Мероником, переможницею конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2021» Анною Неплях, акторками театру і кіно Настею Цимбалару та Григорієм Баклановим, блогеркою Чарою Хорив, співаком Dantes, піарником Романом Загорняком, моделлю та організаторкою подій Юліанною Ківською.
На події буде спеціальна скринька, куди можна вhttps://knyhobachennia.net/кинути свою історію, яку Андрій Мероник, цілком імовірно, додасть у наступні тиражі видання. У такий спосіб до творення книжки зможуть долучитися всі охочі.
Відвідувачів заходу також чекатиме символічний подарунок на згадку.

Місце: БЦ «Leonardo», вул. Богдана Хмельницького, 23 (Київ)
Дата: 24.02.2023
Час: 16:30
Вхід безкоштовний. На локації працює укриття. Попередня реєстрація обов’язкова:

https://forms.gle/RDrQpEAfcDsWtChg6

Офіційний сайт проєкту:

https://fuckingwar.com
Відповісти на статтю