Новинка від видавництва «П’яний корабель»

Новини

Новинка від видавництва «П’яний корабель»

Видавництво «П’яний корабель» | 01.10.22 10:06:57

Видавництво «П’яний корабель» оголосило передпродаж другої новинки цього року, збірки віршів головного редактора нашого видавництва, поета і перекладача Мірека Боднара.
Книжка називатиметься «...ще, ще, ще, не зупиняйся!» і міститиме вірші зі всіх десяти номерних поетичних збірок Мірека Боднара, які виходили друком в інших видавництвах і наклад яких уже закінчився. Також до неї увійде нова, одинадцята збірка автора, кілька нових текстів поза збірками і переміксовані версії деяких старих текстів. Загалом видання міститиме 222 вірші.

Послідовно розвиваючи у своїй творчості такі теми, як-от самотність і секс, краса і залежність, мовчання і світло, релігія і смерть, нудота і життя, Мірек Боднар багато подорожує як географічними, так і людськими ландшафтами у пошуках своїх власних меж і переносить це все у свої вірші. Він змальовує рідні пейзажі, вкоріненість у них, побутові ритуали і священні дрібниці, між якими проглядаються цілі пласти світової культури, алюзії на книжки, фільми, пісні, картини.

Над виданням працювали: автор Мірек Боднар, художниця Богдана Давидюк, редакторка Меланія Франк, коректорка Алла Журава, дизайнер Ігор Дунець.

Ціна книжки за умовами передпродажу — 333 грн (повна ціна — 444 грн). Для того, щоб замовити книжку, потрібно заповнити коротку анкету, перейшовши за посиланням

bit.ly/3B7sa5b.

Передпродаж стартував 30 серпня і триватиме до 30 вересня включно. Вихід книжки заплановано на середину жовтня 2022 року. 10% з кожного проданого під час передпродажу примірника буде перераховано на підтримку Збройних сил України.
Відповісти на статтю