Сергій Дзюба нагороджений Почесним дипломом «Борець за світло істини» в Німеччині

Новини

Сергій Дзюба нагороджений Почесним дипломом «Борець за світло істини» в Німеччині

Ярослав Маджуга | 01.10.22 10:02:53

Приємна новини нині надійшла з Німеччини – народний поет України Сергій Дзюба відзначений Почесним дипломом «Борець за світло істини».
Його нагородило міжнародне товариство «Кольори мистецтва» («Farben der Kunst»), котре нині об’єднує знаних письменників, художників і акторів. Цю міжнародну громадську організацію очолює відомий поет, прозаїк, драматург і перекладач Генріх Дік.
Українці Сергій і Тетяна Дзюби неодноразово та успішно виступали на міжнародних фестивалях у Німеччині, де щоразу ставали лауреатами. Також вони, зокрема, нагороджені престижними преміями імені класиків німецької та світової літератури Йоганна Гете та Генріха Бьолля і багатьма іншими міжнародними літературно-мистецькими відзнаками. Сергій і Тетяна Дзюби стали почесними професорами в Німеччині.
Всесвітньо відоме подружжя з Чернігова перекладає з німецької твори класиків і сучасних письменників. Втім, поезія та проза українців теж чудово перекладається німецькою та видається за кордоном. Так, з ініціативи поета Генріха Діка в Німеччина вийшло кілька книжок Сергія Дзюби, які отримали значний резонанс.
Отже, від усієї душі вітаємо талановитого письменника Сергія Дзюбу, котрий разом зі своєю коханою дружиною Тетяною достойно представляє Україну в світі! Його твори – дуже вишукані, оригінальні, по-філософському глибокі та проникливі, сповнені великою любов’ю до людей.
Відповісти на статтю