Meridian Czernowitz Books & Jewellery

Новини

Meridian Czernowitz Books & Jewellery

команда Meridian Czernowitz | 03.09.22 11:17:20

У Чернівцях, у межах ХIII Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz, вперше представлять вироби ювелірного мистецтва під брендом Meridian Czernowitz Books & Jewellery, виробництво яких присвячується книжкам, авторам та авторкам Меридіану.


Передпоказ-презентація відбудеться 2 вересня 2022 о 17:30 у Літературному целанівському центрі. Вхід – як і на всі події Меридіану – вільний.
Під час Міжнародних поетичних читань буде представлена перша колекція – “Пізній збір”. Вишукані прикраси на тему вина присвячені творчості Ігоря Померанцева та його книжці “Пізній збір”.

Ювеліри працюють над розробкою наступних колекцій: “Лексикон інтимних міст” Юрія Андруховича, “Тамплієри” Сергія Жадана, “День усіх білок” Ірени Карпи, “Орден мовчальниць” Катерини Калитко.

«Книжки є невичерпним джерелом натхнення і сенсів для архітектури та дизайну прикрас, зрештою, як і для інших видів мистецтва. Бренд акцентує на тому, що книжки — не менш коштовні, ніж діаманти і сапфіри. До того ж, нам важливо, що повний цикл виробництва (дизайн, архітектура, інженерія, створення елементів мікромеханіки, виготовлення) відбувається в Україні», — розповідає президент Міжнародної літературної корпорації, видавець Святослав Померанцев, який і став його засновником, дизайнером та архітектором виробів.

Інженерами з мікромеханіки, розробниками конструкційної складової та виробниками прикрас стали Артур Балицький та Звіаді Джіркмелішвілі.

У бренду є власна сторінка у мережі Instagram, де публікуються новини та здійснюється продаж ювелірних виробів. До неї можна перейти за посиланням:

https://www.instagram.com/mcz_books_jewellery/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR3GT-5wDx-jWZ6s6jW9jDtBV1-3rURPxlO9Bro6PcqxdmYqIrWN1IWGg0k
Відповісти на статтю