«Сама собі»: дебютна поетична книжка Люби Копоть виходить у Meridian Czernowitz

Новини

«Сама собі»: дебютна поетична книжка Люби Копоть виходить у Meridian Czernowitz

команда Meridian Czernowitz | 27.08.22 20:41:33

Літературна сцена Чернівців поповнилася новим іменем: спеціально до XIII Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz (2-4 вересня) у однойменному видавництві побачить світ збірка поезій та фото молодої авторки Люби Копоть під назвою «Сама собі».

«Збірка “Сама собі” складається з філософсько-хуліганських віршів, які від історії до історії переносять читача у паралельне романтиці життя, – каже авторка. – Духовний світ моєї героїні сповнений характеру та жорстких протистоянь. Це дівчинка-хуліганка, яка ховається десь у найглибших закутках і дозволяє собі говорити тільки віршами, розповідаючи про найпотаємніші бажання і забуті образи. Вчинок, боротьба і думка. Глибокі переживання, літри випитого алкоголю та повне душевне розкриття. Ось про що збірка ”Сама собі”».

Художнє оформлення книжки створила українська фотографка Юлія Вебер, яка вже співпрацювала із видавництвом над створенням збірок поезії «Мій друг машиніст крана» Педро Ленца у перекладі Сергія Жадана та Євгенії Лопати, а також «Похвала діалектиці» Бертольта Брехта у перекладі Сергія Жадана. Перша презентація «Сама собі» за участі авторки відбудеться на другий день Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz (3 вересня) о 15:00 у Літературному целанівському центрі (вул.О.Кобилянської, 51).

Модеруватиме подію її видавець, президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Придбати книжку онлайн та у книгарнях можна буде з вересня за ціною 250 гривень.
Відповісти на статтю