Відоме подружжя з Чернігова нагородили в Нігерії за видатні досягнення

Новини

Відоме подружжя з Чернігова нагородили в Нігерії за видатні досягнення

Валентина Чорнобривець | 21.07.22 6:26:27

Народні поети України, відомі письменники, журналісти, перекладачі, критики, літературознавці, міжнародні діячі, професори Тетяна та Сергій Дзюби продовжують успішно розвивати співробітництво в Африці
Нині їх нагородили в Нігерії. «Harmon Business Academy» вручила українцям свої міжнародні сертифікати та подяки «За видатні досягнення». Відзначено, що твори всесвітньо відомого подружжя з Чернігова перекладені вже 95 мовами і надруковані в 75 державах. Водночас Сергій та Тетяна дуже майстерно та успішно перекладають українською мовою світову класику. І у Сергія Дзюби є вже власні переклади з 70 мов. Подружжя популяризує мову, літературу, мистецтво, історію та національні традиції України по всьому світу.
Як відомо в Індії офіційно зареєстрували в «Золотій книжці рекордів світу» найбільше світове досягнення: Сергій Дзюба присвятив своїй коханій дружині всі свої 115 книг, понад 130 пісень та близько 40 радіоп’єс і серіалів. Це – єдиний такий випадок в історії світової літератури. Втім, зараз в Індії вже мають намір зареєструвати ще кілька світових рекордів, встановлених відомим творчим подружжям зі славного Чернігова.
Відповісти на статтю