ЗУСТРІЧ У САНАТОРІЇ «СЛАВУТИЧ»

Новини

ЗУСТРІЧ У САНАТОРІЇ «СЛАВУТИЧ»

Пресслужба ДОО НСПУ | 11.07.22 7:02:57

Дніпропетровські письменники беруть активну участь у багатьох благодійних заходах і активно збирають кошти для нагальних потреб нашої армії.
От і сьогодні, спекотного липневого вечора, автор 8 книжок поезії, прози і казочок для дітей, член НСПУ, верхньодніпровець Євген Безус зустрівся з жителями із різних куточків України, які проходять курс реабілітації після захворювань серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату в санаторії «Славутич». Санаторій розташований у затишній лісовій місцині на березі Дніпра, неподалік від м. Верхньодніпровська.
Понад годину на відкритому майданчику санаторію, в тіні величезних дубів і лип, слухачі втішалися поезіями в авторському виконанні. Звучали вірші, присвячені воїнам, що захищають Україну від рашистської навали; патріотичні «Я – Українець, що б там не було», «Пісня про Україну».
Декламував поет і ліричні, про кохання, та вірші, приправлені гумором.
Лунали пісні в авторському виконанні: «Марш добровольчих батальйонів», «Серпень», Верхньодніпровські тихі вечори» та інші.
А завершила творчий захід пісня «Усе на краще», автором слів якої є Григорій Гарченко, знаний дніпровський поет.
Модерувала захід Тетяна Марченко, культпрацівник санаторію.
Потім відбулась книжкова ярмарка. Кошти за продані книжки Євгена Безуса у сумі 800 грн перераховані у Благодійний фонд «Повернись живим».
Відповісти на статтю