Вірші українців вийшли в популярному німецькому виданні «Вавилон»

Новини

Вірші українців вийшли в популярному німецькому виданні «Вавилон»

Валентина Чорнобривець | 27.05.22 5:34:04

У Німеччині побачив світ другий цьогорічний номер дуже ошатного та авторитетного часопису «Вавилон», який випускає верхньолужицька громада – причому в цьому виданні друкуються твори відомих письменників із різних країн.
Народні поети України Тетяна та Сергій Дзюба вже тривалий час дуже успішно співробітничають зі своїми німецькими колегами, тож не раз їздили до Баутцена та Дрездена, де перемагали на міжнародних фестивалях.
Наразі в цьому номері вірші Сергія та Тетяни опубліковані в оригіналі українською мовою, а також у перекладах – верхньолужицькою й німецькою. Перекладачі – відомі поети Бенедикт Дирліх і Доротея Шолчина (Німеччина) та видатна українська письменниця Віра Вовк (Бразилія).
Нове видання вже чудово презентували в Дрездені, де також виступали автори часопису з різних держав. Нинішню велелюдну презентацію провели на підтримку України, котра героїчно бореться за свою незалежність з ордою російських фашистів. В усіх виступах лунали прекрасні слова про мужніх українських захисників.
Як відомо, Тетяна та Сергій Дзюби пережили ворожу блокаду рідного Чернігова та шалені, пекельні обстріли міста – з важкої артилерії, мінометів, «Градів», крилатими ракетами, а також – нелюдські бомбардування з літаків, коли на жителів скидалися заборонені бомби вагою півтонни тротилу. Зараз всесвітньо відоме творче подружжя самовіддано працює на благо України.
Відповісти на статтю