Українців нагородили Шляхетною премією ООН

Новини

Українців нагородили Шляхетною премією ООН

Ярослав Савчин, письменник, журналіст, художник, перекладач, Міжнародна літературно-мистецька Академія України | 26.05.22 12:40:54

Народні поети України, відомі міжнародні діячі, перекладачі, критики, журналісти, професори Тетяна і Сергій Дзюба отримали почесні нагороди в Нігерії.
Так, генеральний директор та рада директорів впливової міжнародної організації «United Nobles Rescue Services (UNRS) відзначили тепер українців Шляхетною премією ООН «Un Rescue Noble Award» – за визначний внесок у галузі прав людини та соціальної роботи. Це – визнання та вдячність за їхню велику міжнародну діяльність у багатьох державах світу.
А голова і рада директорів поважної міжнародної організації «Dynamic Peace Rescue Mission International» (DPRMI) вручили подружжю з Чернігова Почесну відзнаку «За яскраву творчість, міжнародні проекти та волонтерську діяльність».
«Це – результат багатолітньої роботи видатного подружжя українців, котрі достойно представляють свою державу та рідне місто Чернігів у всьому світі!» – наголосила відома міжнародна діячка, письменниця, перекладачка з Нігерії Принцеса Ловелін Ейо.
Відповісти на статтю