Сергій Дзюба – представник Палати письменників та митців Іспанії в Україні

Новини

Сергій Дзюба – представник Палати письменників та митців Іспанії в Україні

Ярослав Савчин, письменник, перекладач, художник, журналіст, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 13.05.22 6:22:41

Прекрасна новина надійшла з Іспанії. У цій державі активно діє Палата письменників та митців – авторитетна й популярна міжнародна громадська організація, яка постійно проводить свої фестивалі, презентації, виставки та літературно-мистецькі свята в Іспанії і за кордоном. Серед членів організації – видатні творчі люди, лауреати найпочесніших світових нагород.
А народні поети України Тетяна та Сергій Дзюби (за свою літературну, громадську та міжнародну діяльність в усьому світі) отримали торік і вже в цьому році справді престижні міжнародні відзнаки від Палати письменників та митців Іспанії, зокрема стали Всесвітніми Послами культури і літератури.
Значний резонанс в Іспанії і всіх державах Південної Америки здобула книга віршів українців Тетяни та Сергія Дзюби «Голоси двох поетів» (видана в Іспанії та Болівії у перекладі іспанською мовою), котра за досить короткий час успішно витримала вже кілька перевидань. Збірка відзначена преміями не лише в Іспанії, а також – у Перу, Еквадорі, Аргентині…
А тепер Сергій Дзюба отримав почесну пропозицію від цієї впливової міжнародної літературно-мистецької організації стати її представником в Україні на громадських засадах і дав свою принципову згоду.
– Щиро, від душі, дякую Палаті письменників та митців Іспанії за таку високу довіру, – прокоментував новину президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергій Дзюба. – Це – вагома підтримка не лише мене особисто, а гарне визнання авторитету українських письменників у світі та популяризація української літератури за кордоном. Таким чином, наше співробітництво з письменниками і митцями в іспаномовних країнах активно розвиватиметься!
Відповісти на статтю