Новини

Лауреати Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона за 2022 рік (США)

Ярослав Савчин, письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 10.01.22 11:17:37

Міжнародний Арт-центр «KLAS’S ARTS CENTER SAN FRANCISCO» (США, Сан-Франциско, голова міжнародного журі – Алекс Клас) оголосив лауреатів Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона за 2022 рік.
Саме в Сан-Франциско 12 січня 1876 р. народився Джон Ґріффіт Чейні, котрого увесь світ тепер знає, як видатного американського письменника та громадського діяча Джека Лондона. А найбільше він прославився, як автор пригодницьких романів і оповідань. Його знають, поважають та люблять діти і дорослі в усіх країнах світу.
Отже, цьогорічними лауреатами цієї престижної відзнаки за видатну літературну діяльність, за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (котра об’єднує письменників, перекладачів та науковців із 60 держав) стали відомі українські письменники Віктор Терен (м. Київ) та Юрій Кархут (м. Львів).
А за поданням авторитетної Міжнародної Академії діячів літератури, мистецтв і комунікацій (Німеччина, Франкфурт) Міжнародною літературною премією імені Джека Лондона за 2022 рік нагороджені письменники Аркадій Рибак (Україна, м. Одеса) та Міхаель Юріс (Ізраїль).
Також лауреатами цієї почесної нагороди стали визначні діячі Lic. Lily R. Baylon (Іспанія) і Lovelyn P Eyo (Нігерія).
Відповісти на статтю