Резиденція для мисткинь і митців з України й Німеччини ANABASIS запускає онлайн-платформу

Новини

Резиденція для мисткинь і митців з України й Німеччини ANABASIS запускає онлайн-платформу

Лілія Шутяк | 17.11.21 11:45:37

23 листопада, в день народження одного з найважливіших німецькомовних поетів ХХ століття Пауля Целана, відбудеться запуск онлайн-платформи, що вміщує 10 робіт, виконаних учасницями та учасниками німецько-української резиденції ANABASIS. Серед них - представники Києва, Львова, Вінниці, Черкас, а також Берліна і Ляйпцига.
Платформа створена громадською організацією «Українсько-німецьке культурне товариство м. Чернівців» при Центрі Gedankendach.

Її складають проєкти, в яких автор(к)и за допомогою нових медіа та сучасних художніх практик досліджували питання ідентичності та постгуманізму. У їхніх роботах задіяні різноманітні медіа: від фотографії та відео до AR-об'єктів.

Щоб взяти участь у запуску платформи, слід 23 листопада о 20:00 перейти за посиланням anabasis.space.

https://anabasis.space/story.html

Крім робіт резиденток і резидентів, можна буде дізнатись про історію проєкту та поспілкуватися із організатор(к)ами та декотрими з мисткинь та митців за допомогою функції чату, що буде доступна на сайті тільки в день запуску.

Онлайн-резиденція ANABASIS тривала протягом двох тижнів з 19 липня по 1 серпня 2021 року. Серед майже 70 охочих мисткинь і митців організатори відібрали 9 учасниць та учасників з Німеччини та України й одну українську мистецьку групу. Зокрема, це: Довілє Алєксаті (Берлін), Яна Бачинська (Львів), Богдан Бунчак (Київ), Тіні Домінґос (Берлін), Оскар Лєбек (Ляйпціґ), Neue Judische Kunst (Київ), Богдан Свиридов (Черкаси), Пол В’єрсбінскі (Берлін), Віталій Янковий (Вінниця) та Хана Йо (Берлін).

Відповісти на статтю