Понад 400 подій - Львівський книжковий ярмарок у цифрах

Новини

Понад 400 подій - Львівський книжковий ярмарок у цифрах

ГО "Форум видавців" | 10.09.21 18:33:28

Скільки учасників очікується, хто братиме участь уперше, де шукати ятки видавництв? Розповідаємо.
Львівський книжковий ярмарок — грандіозна подія вересня, на яку увесь рік чекають і видавці, й автори, і, звісно, книгомани. І хоч пандемія 2020-го внесла свої правки, Книжковий ярмарок було скасовано, 15-19 вересня 2021-го він повертається зі ще більшим розмахом!
Програма Книжкового ярмарку налічує понад 400 подій, і всі відбудуться наживо. 11 локацій у центрі Львова, 146 виставкових стендів у Палаці мистецтв, 150 торгових яток на подвір'ї Палацу Потоцьких та проспекті Свободи. А ще понад 200 учасників з усієї України! На Ярмарку будуть презентовані Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Мукачево, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Біла Церква, Ужгород, Полтава, Суми та Чернівці.
Уперше за історію існування Книжкового ярмарку участь у ньому братимуть такі видавництва:
- «Віхола» (Київ). У фокусі — нон-фікшн для дорослих, тексти українських авторів, від психології, підприємництва, лайфстайлу до науково-популярної літератури.
- «Чорна гора» (Київ). Видавництво заснували Денис Казанцев та Марина Воротинцева. Вони мають на меті сформувати бібліотеку книг, написаних сучасниками для сучасників, та зафіксувати ключові події новітньої української історії.
- «Смакі» (Дніпро). Видавництво створене у 2020 р. Валентиною та Денисом Смаковськими, які хотіли поширювати інформацію про природні пологи серед майбутніх батьків і перинатальних фахівців. Після народження дочки подружжя вирішило продовжити книговидання темою вихованням дітей.
- IST Publishing — незалежне мале видавництво, що спеціалізується на книжках про сучасну культуру та українське мистецтво з подальшим перекладом іноземними мовами. Заснували Катерина Носко, Анастасія Леонова та Борис Філоненко.
- Bookraine — молоде та сміливе видавництво, яке відкриває українську літературу всьому світові. Спеціалізується на художній літературі, нон-фікшн, ілюстраційних та мистецьких творах, а також нестандартній літературі, яка не належить до жодних відомих світові жанрів.
- IPIO (Київ) — видавництво мотиваційних книг Іцхака Пінтосевича, підприємця й популярного бізнес-тренера. Основна тематика книг: ділова література, інтернет-маркетинг, тайм-менеджмент, оригінальні щоденники, здоровий спосіб життя.
Крім новачків, Львівський книжковий ярмарок залюбки приймає «старожилів» заходу. Це відомі українські видавництва, які постійно беруть участь у Ярмарку та є фаворитами серед читачів: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Фоліо», «Мистецтво», «Свічадо», «Світло і тінь». Дякуємо за ваш вклад у розвиток книговидавництва та якісний продукт!
Запрошуємо приєднатися до Львівського книжкового ярмарку офлайн у Львові! Живе спілкування з улюбленими авторами, цікаві презентації нових видань та якісне поповнення ваших книжкових полиць гарантовано!

Вся програма Львівського книжкового ярмарку

https://bookforumlviv.com.ua/events?&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=ponad_400_podiy_lvivskiy_knizhkoviy_yarmarok_u_cifrah&utm_term=2021-09-10

Придбати квитки можна буде на вході в день події, а також онлайн за посиланням.

https://concert.ua/uk/widget/booking/forum-vidavciv-lviv?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=ponad_400_podiy_lvivskiy_knizhkoviy_yarmarok_u_cifrah&utm_term=2021-09-10
Відповісти на статтю