Андрій Демиденко отримав нагороду імені славетного італійця

Новини

Андрій Демиденко отримав нагороду імені славетного італійця

Сергій Дзюба, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 13.06.21 7:37:51

Народний артист України, видатний поет, автор популярних українських пісень Андрій Демиденко нагороджений щойно Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Франческо Петрарки. Ось така чудова новина надійшла з Італії, де високо оцінили талант українця, справжнього Майстра та Подвижника!
Наразі Андрій Петрович став переможцем Міжнародного літературно-мистецького фестивалю (Італія – Німеччина – Україна). Такі яскраві поетичні фестивалі проводяться щороку, а організатор чудового дійства – Міжнародна Академія «ЛIК» (Німеччина), яка нині об’єднує діячів літератури, мистецтв та комунікацій із різних держав. Її очолює поет, прозаїк і мистецтвознавець Олена Ананьєва.
Щиро вітаємо лауреата з почесною нагородою та великим визнанням не лише в рідній Україні, а й у світі! Адже відомо, що Андрій Демиденко раніше відзначений міжнародними преміями імені Джека Лондона (США) та Франца Кафки (Чехія, Австрія, Німеччина). Та головне, це – прекрасна, прониклива творчість Андрія Петровича, яка так подобається мільйонам людей в Україні та за кордоном!
Відповісти на статтю