Підведено підсумки Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

Новини

Підведено підсумки Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

За інформацією порталу «Жінка-УКРАЇНКА» | 18.05.14 12:23:07

10 травня Жовква, що на Львівщині, приймала на своїй щедрій землі талановитих поетів, прозаїків, піснярів, гумористів, журналістів – переможців та лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, які приїхали сюди з різних міст і сіл України.
Понад сто представників творчої еліти Львова, Києва, Дніпропетровська, Сум, Запоріжжя, Дніпродзержинська, Дрогобича мали можливість не тільки вийти на сцену і отримати нагороди, а й поспілкуватися між собою, порадіти від душі виступам працівників культури, стати учасниками панахиди на могилі Леся Мартовича в селі Монастирок, відвідати жовквівські історичні місця.
Зі сцени Народного дому учасників заходу привітали місцеві керівники – голова Жовківської РДА Богдан Юрдига та голова Жовківської районної ради Тадей Швай, народний депутат України Василь Пазиняк, натхненниця конкурсу, одна з ведучих церемонії нагородження Галина Фесюк, письменниця Дара Корній та багато інших.
Організаторами виступили Жовківська благодійна організація творчих та активних жовківчан «Розточани», відділ культури і туризму Жовківської РДА, центральна бібліотечна система, Українська асоціація письменників Західного регіону.
Після закінчення нагородження переможці конкурсу відправилися в село Монастирок на могилу Леся Мартовича та в село Замок, де їх чекала культурно-мистецька програма.
Приємно, що серед переможців конкурсу є і учасниці порталу «Жінка-УКРАЇНКА», а саме Любов Відута, Еліна Заржицька, Галина Жубіль-Книш, Тетяна Череп-Пероганич.
Такі конкурси єднають словом, надихають на написання нових творів, дають можливість зустрітися з друзями, знайти нових. Час у Жовкві сплив непомітно, залишивши по собі масу приємних вражень і відчуттів.

Відповісти на статтю