У Міжнародний день дитячої книги до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей завітали сучасні письменниці

Новини

У Міжнародний день дитячої книги до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей завітали сучасні письменниці

Тетяна Дороніна | 04.04.25 5:42:29

Розповісти про себе, презентувати свої нові книги, відповісти на питання читачів та залишити їм автографи завітали до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей відомі письменниці – Еліна Заржицька та Лариса Омельченко.
Розпитати авторок про секрети професійної кухні та надихнутися їхніми ідеями пощастило як малюкам, так і підліткам.
Лариса Омельченко розповідала читачам про те, що сюжети свої п’єс вона відшукує в буденному житті і більшість її героїв – це звірі. Вона презентувала нову збірку «Історії й уроки, почуті ненароком». Особливістю збірки є QR-коди, надруковані на її сторінках, які перенесуть читачів у світ анімації та авторського читання на каналі YouTube.
Родзинкою зустрічі з Ларисою Василівною стала лялькова вистава "Недужий слоник", створена за мотивами одного з творів, які увійшли до цієї книги. Діти із захопленням спостерігали за дійством, яке оживило фантазію й творчий задум авторки прямо на сцені.
Життєрадісною, веселою й дуже жвавою вийшла зустріч читачів з «Золотою письменницею України» Еліною Заржицькою.
Еліна Іванівна відразу налагодила з малечею контакт і змусила учасників зустрічі не лише прислухатися до неї, а й грати, ділитися власними враженнями, цікавитися її творчістю.
Вона презентувала читачам свої нові книги «Читанки ЧОМУчки». Авторка запросила дітей у цікаву подорож світом захопливого читання разом із серією «Читанок-чомучок». Ці книжки допоможуть читачам покращити читацькі навички, стати впевненими читачами та розширити словниковий запас у веселій і цікавій формі.
Діти були в захваті від мультфільму по казці Еліни Заржицької «Хоробре мишеня».
Наприкінці кожної зустрічі з талановитими письменницями охочі могли сфотографуватися з ними, підписати книгу та поставити особисте питання. Поза сумнівами, ці відвідини зробили погляд наших читачів на сучасну вітчизняну літературу ширшим, а декого, можливо, й переконали більше читати.
Відповісти на статтю