Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 07.04.12 12:37:26

9-11 квітня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
9 квітня (понеділок), о 18.00:

вечір пам'яті Романа Солила, засновника й автора театру «Крива люфа», а також гумористичного персонажа Гані Полупанцьової.
У рамках вечора пам'яті відбудеться презентація книжки Романа Солила “Кульбабовий ангел” (вид-во “Богдан”).
Роман Солило не встиг узяти в руки свою книгу «Кульбабовий ангел». 2011 року на 51-му році життя він залишив нас. Але розпочалося літературне життя його творів, які він писав упродовж багатьох років. І перша книга – свого роду літературна презентація його вкрай своєрідного літературного та життєвого світогляду. «Кульбабовий ангел» – книга-мозаїка, книга-енциклопедія. Підзаголовок її – «Галицьке писаніє. Книга перша». Це спроба представити історію життя галицького села у філософських, драматичних, трагедійних, комедійних новелах-притчах. ХХ століття на Галичині у всьому розмаїтті соціальних потрясінь – такий задум цього твору.
Ведучий вечора — Юрій Винничук, учасники — актори театру “Крива люфа”, музиканти ансамблю “Львівські музики”, знайомі письменника й актора.


10 квітня (вівторок), о 18.00:

презентація фотоальбому “Студентська революція на граніті” (спільно з ЛММГО “Студентське Братство Львівської Політехніки” та ЛОМГО “Студентське братство Львівщини”).
У Львові з’явилося нове видання, присвячене голодуванню студентів 1990 року. До 20-ої річниці історичних подій у Києві члени Студентського Братства підготували фотоальбом «Студентська революція на граніті». Як переможець конкурсу україномовних видань 2011 року, книга отримала фінансування з Львівської міської ради.
«Сподіваємося, фотоальбом буде цікавим не лише учасникам Революції на граніті, але й сучасній молоді, котра майже нічого не знає про ці події. Чому варто про них пам’ятати? Революція 90-го є добрим прикладом солідарності суспільства, заснованого на взаємній довірі та підтримці. Вкотре переконуємося, що ці якості здатні об’єднати дуже різних людей на шляху до конкретної мети», – повідомляють у Студентському Братстві.
За словами упорядників, фотоальбом є спробою передати емоційну напругу, переживання і радість людей, котрі стали учасниками важливих історичних подій, виступили проти системи та відкрито висловили свою позицію.
«Якщо не ми, то хто? Якщо не тепер, то коли? Це гасло було нашим Тоді. Воно є актуальним для нас і сьогодні», – зазначає учасниця Революції на граніті, член Студентського Братства Львівської політехніки з 1989 р. Роксоляна Шимчук.



11 квітня (середа), о 18.00:

презентація книжки Тараса Возняка “Бруно Шульц. Повернення”.
У 2012-му відзначаємо 120-ту річницю з дня народження польського письменника, маляра та візіонера Бруно Шульца. Цьогоріч маємо і 70-ті роковини з дня його смерті. Стара Галичина вже пішла під воду, коли 1942-го року великого митця ледь не знічев'я застрелив на вулиці шарфюрер SS. Щойно видана книжка Тараса Возняка “Бруно Шульц. Повернення” відображає і «повернення» Бруно Шульца в сучасний контекст Галичини, і його творчість у перекладі автора. В електронній формі Ви можете ознайомитися з книгою за цією адресою http://www.ji.lviv.ua/ji-library/Vozniak/Schulc/Schulc-zmist.htm.



***
Адреса книгарні "Є":
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Відповісти на статтю