ЗІРКИ НА ДОЛОНЬКАХ

Новини

ЗІРКИ НА ДОЛОНЬКАХ

Уляна Княгинецька, Угорщина | 16.10.20

З радістю повідомляємо, що вийшла друком перша збірка українських казок "Казковий дивосвіт" надруковану шрифтом Брайля. Інклюзивне видання стало справжньою історичною подією для українців, що живуть в Угорщині. Унікальна дитяча збірка «Казковий дивосвіт» шрифтом Брайля створено і видано в рамках серії Міжнародних проєктів «Дитяча українська казка ХХІ століття», засновниця Уляна Княгинецька та «Зірки на долонях», започаткований відомим письменником України Володимиром Вакуленко-К.
Почесна відзнака «Народний поет України»

Новини

Почесна відзнака «Народний поет України»

Василь Слапчук, голова журі, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка | 08.10.20

Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує письменників, перекладачів, науковців, журналістів, митців та громадських діячів із 60 держав, заснувала нову нагороду – Почесну відзнаку «Народний поет України». За рішенням міжнародного журі, нагороду отримують поети, відомі своєю визначною творчістю та подвижницькою діяльністю на благо України.
Данило Кіш

Новини

Данило Кіш "Мансарда"

Видавництво "П'яний корабель" | 08.10.20

Наприкінці вересня 2020 рокуу видавництві «П’яний корабель» вийшла друком повість «Мансарда» одного з найвідоміших сербських письменників ХХ століття Данила Кіша. Переклад книжки здійснила Олена Дзюба-Погребняк, художнє оформлення — Богдана Давидюк.
До 125 річниці від дня народження Сергія Єсеніна

Новини > Події

До 125 річниці від дня народження Сергія Єсеніна

Матеріал підготував Сергій Запоржанин | 27.09.20

До 125 річниці від дня народження Сергія Єсеніна поети Ігор Павлюк та Євгенія Більченко діляться своїми думками про великого російського поета:
До Чернівців приїхав німецький поет працювати над есе про Пауля Целана

Новини

До Чернівців приїхав німецький поет працювати над есе про Пауля Целана

Лілія Шутяк | 27.09.20

Протягом цього тижня, з 21 по 28 вересня,у рамках проєкту «Літературні дні Пауля Целана 2020» у Чернівцях перебуває новий учасник резиденції «Пауль Целан 100», німецький письменник і перекладач АлександруБулуц.Під час свого візиту до нашого міста він працюватиме над есе про творчість згаданого німецькомовного поета Буковини, а також зустрінеться з журналістами, громадськими та культурними діячами.
За участю автора відбудуться такі події:
Подорож

Новини

Подорож "Ранкової книготерапії" лікарнями України

Юлія Валова Керівник "Ранкової книготерапії" Харків-Полтава-Черкаси-Дніпро-Миколаїв-Київ | 23.09.20

Ось і пролетіли, як мить, 2 місяці подорожей Україною проєкту «Ранкова книготерапія». Попри карантинні обмеження команді видавництва «Ранок» і вправним клоунам-лікарям «Файні носи» вдалося втілити задумане. Ми зустрілися з дітками, які проходять лікування у відділеннях онокології та онкогематології медичних закладів Полтави, Черкас, Дніпра, Миколаєва та Києва, і влаштували для них чудові книжкові свята, передали подаруночки від проєкту, провели майстер-класи та облаштували бібліотеки — «Лабораторії книготерапії».
Нагорода «Золоті вітрила Глорії» – українцеві

Новини

Нагорода «Золоті вітрила Глорії» – українцеві

Ярослав Савчин, письменник, журналіст, перекладач, художник, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 23.09.20

Відомого українського письменника, журналіста, перекладача, автора пісень, президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України та редактора газети «Чернігівщина» Сергія Дзюбу нагородили нині в Німеччині почесною міжнародною відзнакою «Золоті вітрила Глорії». Це – нагорода Міжнародної літературно-мистецької асоціації «Глорія», яка об’єднує поетів, прозаїків, перекладачів, науковців, журналістів та митців із багатьох держав.
ЛІТЕРАТУРНий КОНКУРС #РАК_БОЯТИСЬ_НЕ_МОЖНА

Новини

ЛІТЕРАТУРНий КОНКУРС #РАК_БОЯТИСЬ_НЕ_МОЖНА

Оркомітет конкурсу | 20.09.20

ПОЛОЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ #РАК_БОЯТИСЬ_НЕ_МОЖНА

У Білорусі нагородили прилучанку

Новини

У Білорусі нагородили прилучанку

Сергій Дзюба, редактор газети «Чернігівщина», президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 20.09.20

Лілія Бондаревич-Черненко – відома письменниця та журналістка, яка народилася в Білорусі, та вже десятки років мешкає в Прилуках, які стали для неї рідними. У її серці дві Батьківщини – Білорусь та Україна, обидві любить понад усе на світі! Тому й пише білоруською та українською – поезію, прозу, публіцистику.
Підведено підсумкиМіжнародного літературного конкурсу прозових україномовних видань«DNIPRO-BOOK-FEST-2020»

Новини

Підведено підсумкиМіжнародного літературного конкурсу прозових україномовних видань«DNIPRO-BOOK-FEST-2020»

Оргкомітет конкурсу | 20.09.20

Шановні учасники нашого книжкового конкурсу! Нажаль, у зв’язку із карантинними заходами, ми не змогли запросити вас до нашого славного міста Дніпро.Тому церемонія нагородження була проведена он-лайн.
Нагадаємо, що Конкурс проводиться благодійною організацією «UKRAINIAN MODERN ART LAB-2020»» (Україна, м. Дніпро) та Дніпровською Центральною міською бібліотекою.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 270