11-та Церемонія літературних королів і королівн

Новини

11-та Церемонія літературних королів і королівн "Коронація слова"

Конкурс "Коронація слова" | 01.06.11 7:26:16

2 червня о 16.00 у столиці України за адресою: проспект Перемоги, 40-Б (метро "Шулявська" або «КПІ», Парк ім. О.С.Пушкіна) у виставковому залі ACCO International відбудеться масштабна літературна подія країни – Церемонія нагородження Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова».
За 11 років Конкурс має чималі здобутки: нові імена в літературі, понад 200 відзначених авторів, з них- 41 – відзначені тільки в 2010 році, перший конкурс «Гранд Коронація слова», який відзначав кращих літераторів за 10 років, роман грецькою мовою, п’єси, які перевтілились у вистави: «Ромео і жасмин», «Повернення в нікуди», «Солодка Даруся», «Соло для двох», «Стежечка Святого Миколая», «Коли повертається дощ», «Скажена співачка з невідомим», п’єса «Рододендрум» (м. Чикаго), перший україномовний мюзикл «Глорія», кіно «Ґудзик», «Темна вода».
Програма заходу:
16.00 – 17.00 – прибуття гостей,
17.00 - 20.00 - нагородження переможців Конкурсу,
20.00 - 23.30 – фуршет, вільне спілкування та танці від Сашка Положинського.
В концертній програмі: Ярослав та Мирослава Силенки, Маріетта, Тереза Франк, Ілларія, Лінара, Вища хореографічна школа танцю і театр танцю «FlashCrystal», Злата Огнєвич, гурт "Гайдамаки".
На заході очікується понад 1000 гостей, причетних до літератури, кіно, театру. Нагороджуватимуть переможців відомі співаки, режисери, політичні та громадські діячі. Серед них – Марія Матіос, Ольга Герасим’юк, Анжеліка Рудницька, Христина Стебельська, Андрій Бенкендорф, Юрій Мушкетик, Тетяна та ЮрійЛогуші та інші.
Гості будуть проходити через арку з дитячих віночків!
Відповісти на статтю