Львівська книгарня

Новини

Львівська книгарня "Є" запрошує

Книгарня "Є" | 30.05.11 9:23:38

30 травня — 5 червня Книгарня “Є” запрошує Вас на такі заходи:

30 травня 18.00:
презентація нової, двадцятої книжки Романа Іваничука “Хресна проща”.

«Мечі харалужні поламаються у битвах, з часом іржа перемінить їх у червоний пісок, а Слово назавше залишиться в пам’яті народу, мов напис, видовбаний у камені... Зчахне трава, всохнуть дерева, чорнозем стане мертвою глиною, й навіть якщо народ утратить державу і воїни ізгоями стануть, Слово вічно будитиме сплячих і бодрим не дасть заснути!».
Ці слова є лейтмотивом нового, надзвичайно актуального нині роману Романа Іваничука «Хресна проща», у якому оживає історія часів Данила Галицького, його сина Лева й славетного співця Митуси, а також відображено період хрущовської відлиги. Об’єднує всі ці події Страдчівська печерська Лавра.
Роман відомого українського письменника видано в серії “Приватна колекція”.
Модератор заходу — Василь Ґабор.


31 травня 18.00:
Ірина Вільде: вечір спогадів та презентація нових видань.
У вечорі спогадів про відому письменницю візьмуть участь:
Ярема Полотнюк,
Роман Іваничук,
Микола Ільницький,
Ніна Бічуя,
Роман Кудлик
та інші літератори й літературознавці.
Нові видання — роман “Сестри Річинські” та роман-трилогію “Повнолітні діти” презентуватимуть видавці Юрій Николишин (“Апріорі”) та Олег Баган (“Відродження”).
Модератор — Василь Ґабор.


2 червня 13.00:
Книгарня „Є» та Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують дітей 7-11 років на майстер-клас із книжкової ілюстрації “Творче читання. Сонце, вітер і хмаринки”.
Захід відбудеться в рамках Міжнародного симпозіуму “Література. Діти. Час”.
Майстер-клас проводитимуть львівські письменники та художники: Вікторія Ковальчук, Надія Репета, Ірина Гетьман, Галина Павлишин.
Протягом заходу читатимемо вірші, малюватимемо кольоровими олівцями та фломастерами. Поринемо у чарівний світ одухотвореної природи та яскравих барв.
Матеріали для малювання будуть надані Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва і студентським клубом “Гілель”.


2 червня 17.00:
презентація книжки поезій Романа Лаврентія “Я поспішав, але спинився...”.
До першої збірки молодого поета увійшли ліричні твори студентського періоду життя й поезії перших років по закінченні навчання (1999-2009). Як зауважує сам автор, поезія — це його емоційний досвід, яким хочеться поділитися або ж навпаки — звільнитися від нього. Також це своєрідний мікросвіт, у якому пропонуємо спинитися разом із поетом на мить і поринути в найсокровенніше, про що найчастіше мовчиш і що ховається між рядками.
Модератор — Григорій Чопик.


3 червня 13.00:
Книгарня „Є» та Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують дітей
7-11 років на майстер-клас із книжкової ілюстрації “Творче читання. Казкотерапія”.
Захід відбудеться в рамках Міжнародного симпозіуму “Література. Діти. Час”.
Казкотерапія — це засіб передачі життєвого досвіду, розвитку соціальної чутливості, інтуїції і творчих здібностей дитини.
На прикладі книг видавництва “Грані-Т” учасники зможуть більше дізнатися про новий напрямок психології – казкотерапію. Протягом заходу діти довідаються, як вигадувати казки та виготовляти авторські листівки. Будемо говорити про мрії і про прекрасне:).
Казкотерапію проведуть Катерина Єгорушкіна (Київ), Світлана Чернишева (Миколаїв), Алла Галімурка (Львів), Галина Павлишин (Львів).
Матеріали будуть надані Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та студентським клубом “Гілель”.


4 червня 13.00:
Книгарня „Є» та Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва
запрошують дітей 7-11 років на майстер-клас із книжкової ілюстрації
“Творче читання. Теплі казки”.
Захід відбудеться в рамках Міжнародного симпозіуму “Література. Діти. Час”.
Протягом майстер-класу будемо читати казки та вірші й малювати до них ілюстрації. Застосовуватимемо екстравагантні авторські техніки (серед матеріалів: фарби, нитки, ножиці). Майстер-клас проведуть автори та видавці “Літньої книжки” Юлія та Богдан Березенки (Київ), Світлана Балух (Івано-Франківськ), Зоряна Живка (Вінниця), а також львівські художники та письменники Наталя Малетич, Юлія Кустміда, Алла Галімурка, Галя Павлишин.
Матеріали будуть надані Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та студентським клубом “Гілель”.***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Відповісти на статтю