Новини

Революція на ринку електронної книги

www.wirtualnywydawca.com | 31.10.07 20:13:38

Таким висловом намагаються супроводжувати свою розробку автори і “промоутери” нової версії програми Expressivo, яка читає будь-які тексти людським голосом. Така програма у версії 1.3 є першою, яка цілком інтегрована із програвачами iPod.
Під час читання тексту програма автоматично додає його до бібліотеки iTunes у вигляді звукового файлу. Тут він може і зберігатися, і бути скопійований на відтворювач. У цій програмі можна також створювати і аудіокнижки, які набувають все більшого поширення. Програма має функцію прискорення синтезування текстових файлів.
Таким чином тепер можна буде застосовувати файли на відповідних програвачах, а також і з допомогою iP-телефонів. Відтак виходить, що тепер власники програми зможуть при потребі завжди мати свої книжки при собі (хоч цілу бібліотечку) і у будь-який час їх прослухати. Створюється враження, що то черговий крок у технологічному наступі на традиційний фізичний носій книги. Цілком можливо, що скоро таки справді зменшиться потреба у папері, а замість покоління читачів почне рости покоління слухачів.
Відповісти на статтю