Ірена Карпа підписала угоду з компанією PR-Prime

Новини

Ірена Карпа підписала угоду з компанією PR-Prime

Компанія PR-Prime | 16.05.11 20:29:05

Front woman музичного гурту Qarpa, журналістка і письменниця Ірена Карпа підписала угоду про промоцію своєї літературної творчості за кордоном із компанією PR-Prime.
Зараз компанія готує промоційні матеріали про Ірену та її творчість англійською мовою і до кінця року проведе низку презентацій авторки за межами України та представить її творчість на кількох міжнародних виставках.

Реалізацію цього проекту здійснює структурний підрозділ компанії PR-Prime — літературно-видавнича агенція MSBrand Corporation, яка від 2009 року є єдиним представником України в головному робочому центрі Франкфуртського книжкового ярмарку — центрі літературних агентів LitAg.
«Окрім промоційних матеріалів, зараз ми також розробляємо трирічний план дій з промоції літературної творчості Ірени Карпи за кордоном, — говорить керівник агенції MSBrand Corporation Оксана Янчук. — Упродовж цього терміну ми сподіваємось підписати ліцензійні угоди з солідними європейськими видавцями на переклад та видання її творів».

Для довідки
Ірена Карпа (http://irenakarpa.com/)— солістка і авторка текстів музичного гурту Qarpa, що спеціалізується на злитті індустріальної музики, панк-року, хардкору та психоделічного трип-хопу. Окрім того, Карпа виступала в амплуа кіносценаристки та актриси («Аутизм» (Росія), «Компот» (Україна), «Київ. Lіmіted Edіtіon» (Україна)). З 2005 року Ірина працює ведучою на кількох українських ТВ-каналах (ICTV, Інтер, ТРК Україна) і виступає в якості моделі для Playboy, FHM і Penthouse. Була обличчям телеканалу MTV-Україна. З 2009 року проводить майстер-класи з кулінарії й тайського масажу.
Її перший роман «Знес Паленого» був опублікований 2000 року. Після тривалої подорожі Південною Азією вона опублікувала ще один роман «Фройд би плакав», який одразу був номінований на престижну премію. Далі вийшли книги «П’ятдесят хвилин трави», «Супермаркет самотності. Перламутрове порно», «Bitches Get Everything» і «Добло і Зло». В своїх книгах вона захоплює, шокує, дивує і …багатьох дратує бо провокативно, але вміло, легко, просто і красиво відкриває ретельно сховану зіпсутість, замасковану під моралізаторство і доброчинність.

Компанія PR-Prime (http://pr-prime.com/) здійснює PR-консалтинг і PR-супровід компаній, проектів, персон і окремих заходів; розробку спонсорських рішень; модерування заходів; підготовку книжкових видань і корпоративних медіа; надає послуги літературного агента та зовнішньої прес-служби компанії. Компанію створено наприкінці 2010 року в результаті реорганізації діяльності Агенції MSBrand Corporation, у межах якої з 2004 року розвивалося кілька напрямків: PR-агенція, літературна агенція та окремі проектні групи з проведення досліджень у соціальній, культурній та інформаційній сферах.
Наприкінці 2010 року в зв'язку з активним розвитком PR-напряму було прийнято рішення про створення компанію PR-Prime, ядром якої стали персонал і клієнти PR-агенції MSBrand Corporation. А назву MSBrand Corporation Agency отримав один із підрозділів компанії PR-Prime — літературно-видавнича агенція, яка здійснює консалтинг з авторського права та оперує правами на літературні твори та ілюстрації в Україні і закордоном, надає послуги з промоції та інформаційного супроводу авторів, книжкових видань і видавництв, а також здійснює підготовку та виготовлення власних і замовних видань (книжки, часописи, рекламна продукція тощо), консалтинг і тренінги у різних сферах видавничої діяльності.
Відповісти на статтю