XII Meridian Czernowitz

Новини

XII Meridian Czernowitz

Євгенія Лопата | 30.08.21 12:36:45

Вже днями у Чернівцях розпочнеться довгоочікуваний ХІІ Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz! Усе місто вкотре стане однією з найзнаковіших поетичних сцен Європи. Після тривалого онлайн-спілкування нам уже дуже хочеться зустрітися з Вами наживо й провести три найпоетичніші дні року разом.

У п’ятницю, 3 вересня, на вас чекатимуть презентація грубої книжки тонкої прози «Бо є так» Тараса Прохаська, вистава «Хлібне перемир’я» за п’єсою Сергія Жадана, чернівецька молодіжна поетична сцена та вечірні розмови про поезію й вино з Ігорем Померанцевим! 4 вересня на фестивалі відбудуться ранкова кава із Йосифом Зісельсом, публічні інтерв’ю з Катериною Калитко та Ігорем Померанцевим від Радіо Культура, презентація дебютної збірки оповідань Романа Малиновського «Солодке життя», перформанс за вже знаним романом Юрія Андруховича «Радіо Ніч» та презентація «Мы не говорим на идиш» ¬– історій про Чернівці від Бориса Брикера та Анатолія Вишевського. У заключний день фестивалю, 5 вересня, запрошуємо на презентацію нового роману Артема Чеха «Хто ти такий?» та фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс», презентацію антології «Пауль Целан 100» й поетичні читання «Жадан-Калитко-Брехт»!

Окрім цього, протягом трьох фестивальних днів відбудуться поетичні читання німецьких, австрійських, швейцарських та ізраїльських авторів, публічні дискусії на цьогорічну фокусну тему «Україна очима світу», приємне й цікаве спілкування та нові враження!

Вхід на усі заходи – вільний. Запрошуємо вас долучитися й відвідати заходи Meridian Czernowitz!
Нагадуємо про можливість акредитації для журналістів, блогерів та фотографів за телефоном +380667503241 або за електронною адресою mykytamoskaliuk@gmail.com (Микита Москалюк).
Усі події фестивалю транслюватимуться на офіційну сторінку Meridian Czernowitz у Facebook та на наш сайт (www.meridiancz.com), тому ви зможете долучитися до нас і онлайн! До зустрічі на Меридіані!

Відповісти на статтю