Сергій Жадан презентує дві нові поетичні книжки «Псалом авіації» та «Похвала діалектиці» в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура

Новини

Сергій Жадан презентує дві нові поетичні книжки «Псалом авіації» та «Похвала діалектиці» в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура

Лілія Шутяк | 16.05.21 17:06:37

Презентація одразу двох нових книжок Сергія Жадана відбудеться 17 травня з 14:10 до 14:55 на двох каналах Суспільного радіо — UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. У спецвипуску програми «РадіоДень» Сергій Жадан презентуватиме нову поетичну книжку і власні переклади вибраних віршів Бертольта Брехта з німецької.
Обидві нові збірки авторства й перекладів Сергія Жадана — «Псалом авіації» та «Похвала діалектиці» — вийшли друком у травні 2021 року у видавництві Meridian Czernowitz.
До «Псалому авіації» увійшло 68 віршів. Ілюстраціями, включно з обкладинкою, стали 30 фотографій Марисі М’яновської.Поетична збірка про те, як нас формують ландшафти, як дерева додають нам вертикалі, а озера — глибини, як весняна зелень вчить нас оптимізму, а літні ріки — щедрості. Нехитре знання, що допомагає цінувати кожен почутий зранку голос.
«Похвала діалектиці» — перша публікація перекладених українською віршів Бертольта Брехта окремим виданням, вміщує 60 поезій німецького автора та проілюстрована фотографіями з особистого архіву Сергія Жадана, видання цієї книги підтримано Європейським Союзом за програмою House of Europe.

Окрім прямого ефіру на хвилях Суспільного радіо, слухачі та глядачі зможуть почути та побачити презентацію книги на фейсбук сторінках видавництва Meridian Czernowitz, UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура, а також на фейсбук сторінках інформаційних партнерів проєкту: Читомо, Pen Ukraine та Українського інституту книги.

Щоб долучитися до прямого ефіру та поставити своє питання авторові, телефонуйте до студії за номером телефону: (044) 239-62-92, а також надсилайте свої питання на студійний вайбер (097) 107-107-9. Авторам двох найцікавіших питань, Сергій Жадан подарує та підпише у прямому ефірі презентовану книжку.

До 17 травнятакож триває передпродаж книжок. Їх можна замовити у видавництва зі знижкою за посиланням: https://cutt.ly/3v4SItN

Відповісти на статтю