Презентація

Новини

Презентація "Ордену мовчальниць" Катерини Калитко в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура

Євгенія Лопата | 24.04.21 22:27:24

25 квітня в ефірі двох каналів Суспільного радіо відбудеться презентація нової поетичної збірки Катерини Калитко “Орден мовчальниць” у спеціальному випуску авторської програми Олени Гусейнової “Книжковий топ-7” вже цієї неділі о 14.10 на хвилях UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура.

Поетична збірка “Орден мовчальниць” вийшла у квітні цього року у видавництві “Меридіан Черновіц” й вміщує 80 нових віршів авторки. В ексклюзивному коментарі для Читомо Катерина Калитко зазначила: “Коли думаю про радіопрем'єру і всі майбутні презентації "Ордену мовчальниць" ― чомусь одразу ж думаю і про перформанси Марини Абрамович. Це десь той же рівень відкритості, експерименту над собою та ризику в фіналі. Я завжди була щирою у своїх книжках, але настільки ― вперше. Межовий людський досвід, дивний новий час та велика любов доклалися тут найбільше. І я дуже хвилююся. Добре, що першим виходом на широку аудиторію стане саме радіо ― цей теплий і всюдисущий медіум, що його я слухала в дитинстві, накрившись ковдрою із головою. Можна уявити, що й зараз так.”
Картини до “Ордену мовчальниць” створила українська художниця Катерина Косьяненко.
На хвилях UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура традиційно відбуваються прем’єри головних культурних подій: у грудні минулого року Юрій Андрухович презентував у прямому ефірі свій останній роман “Радіо ніч”, а у травні цього року плануються презентації нової поетичної збірки “Псалом авіації” та збірки перекладів Бертольта Брехта “Похвала діалектиці” авторства Сергія Жадана.
Окрім прямого ефіру на хвилях Суспільного радіо, слухачі та глядачі зможуть почути та побачити презентацію книги на фейсбук сторінках UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура, а також на фейсбук сторінках інформаційних партнерів проєкту: Meridian Czernowitz, Читомо, Pen Ukraine та Українського інституту книги.

Долучайтеся до розмови, зателефонувавши до студії за номером: (044) 239-6295.

Свої запитання можна надіслати також на студійний вайбер: (093) 834-5950.

До 26 квітня також триває передпродаж книжки. Її можна замовити у видавництва за посиланням:

https://cutt.ly/FxZKV4p
Відповісти на статтю