BOOKMINT`s розпочато!

Новини

BOOKMINT`s розпочато!

ГО "Форум видавців" | 15.04.21 17:29:12

Форум видавців анонсує початок роботи "читацької лабораторії":
Читацька лабораторія починає набирати обертів. Але відрекомендуємося, перш ніж втягувати вас у смерч цікавого, наукового та літературного.
BOOKMINT`s – це платформа для взаємодії батьків, вчителів, організаторів культурних подій, видавців, STEAM-центрів. Разом ми будемо створювати новий культурний контент – читацькі STEM/MINT-проєкти.
📘 Що таке STEM/MINT?
Це інноваційний підхід до освітнього процесу. Він полягає в тому, щоб розвивати у дітей критичне мислення та новаторські здібності, навчати вирішувати конкретні проблеми. MINT – це абревіатура, яка німецькою позначає математику, інформатику, природознавчі науки й техніку (STEM – те ж саме, але англійською).
📘 Чим будемо займатися у межах платформи?
BOOKMINT`s створений, щоб впроваджувати серед дітей інтерактивні техніки вивчення науки у поєднанні із приємним процесом читання. Експерти проєкту будуть ділитися науковими експериментами у вигляді відео й тематичних добірок книжок, які допомагатимуть краще пізнавати наукові явища.
📘 Сила – у партнерстві!
Платформа також є майданчиком для видавництв, щоб промотувати та презентувати дитячі книжки. А STEM-центри зможуть через BOOKMINT`s поширювати інформацію про свою діяльність та розширювати авдиторію.
Якщо хочете долучитися до створення контенту на платформі – пишіть на електронну адресу:

coordynator@bookforum.com.ua


Переходьте на сайт BOOKMINT’s вже зараз за посиланням:

https://bookmints.com.ua/


А ще – запрошуємо до перегляду читацьких MINT-проєктів від команд «Форуму видавців» та «Дитячих наукових студій»:

https://youtu.be/lXH6aLyDBuI

Проєкт ГО «Форум видавців» та «Дитячих наукових студій» BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe, проєкт реалізується у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine.
Відповісти на статтю