12-13 грудня 2020 відбудуться перші онлайн-презентації роману “РАДІО НІЧ” ЮРІЯ АНДРУХОВИЧА

Новини

12-13 грудня 2020 відбудуться перші онлайн-презентації роману “РАДІО НІЧ” ЮРІЯ АНДРУХОВИЧА

Лілія Шутяк | 10.12.20 12:46:21

Вже цієї суботи, 12 грудня 2020, Юрій Андрухович презентує свій новий роман “Радіо Ніч”, виданий у видавництві Meridian Czernowitz. Запрошуємо Вас до перегляду презентацій у прямому ефірі:

12 грудня о 22:00 – Онлайн презентація книжки (модерує Володимир Єрмоленко) на сторінках Meridian Czernowitz та UA: Культура на Facebook, а також на YouTube.
13 грудня (в ніч з 12-го на 13-те) о 00:07 – “Радіо Ніч: перфоманс Юрія Андруховича в ефірі нічного шоу на Українському радіо та Радіо Культура” на сторінках Meridian Czernowitz та Радіо Культура на Facebook, на YouTube Українського радіо, а також у прямому ефірі Радіо Культура та Українського радіо.

Як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Можливо, тому, що втратила свого загадкового лідера. Йосип Ротський (не плутати ні з Йосіфом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись утікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби – це лише пів біди. Є ще недоречна любов, з якою не звладати, і банківська таємниця, з якою не впоратися.
В’язничний досвід і мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. Останній сховок, звідки дозволено вести нічний етер. Чи справді останній?..


Передпродаж “Радіо Ночі” триває до 13 грудня за акційною ціною:

https://www.books-xxi.com.ua/products/radio-nich

У книгарнях книжка з’явиться від 13 грудня 2020 року.
Відповісти на статтю