Новини

Відбулось нагородження відзнакою імені Івана Багряного

Фідель Сухоніс, головний редактор щомісячника "Бористен" | 10.09.20 11:27:21

Відзнакою ім. Івана Багряного вшановуються з нагоди ювілейних дат, визначних подій, за вагомі досягнення в галузях науки, освіти, культури, активну державотворчу та громадську діяльність громадяни України і представники української діяспори, окремі колективи, установи, релігійні громади та інші юридичні особи. Співзасновниками відзнаки стали Фундація ім. Івана Багряного (США) та Всеукраїнський щомісячник „Бористен“ (представництво Фундації ім. І. Багряного в Дніпропетровській області).
Мета відзнаки: пошук та підтримка на теренах України і за кордоном найбільш успішних, активних та новаторських діячів культури, науки, освіти, релігійного та громадського життя. Нагороджені отримають диплом затвердженого взірця і тарелю з петриківським розписом та портретом І. Багряного. За рішенням журі в 2020 році володарями Відзнаки імені Івана Багряного визнані:

Микола Цоколенко ( м. Дніпро, Україна) – за багаторічну і плідну роботу з патріотичного виховання української молоді.

Володимир Семестяга ( м. Луганськ , Україна) – за мужність та героїзм виявлений під час окупації російськими загарбниками Донбасу.

Микола Кульчинський (м. Полтава, Україна) – за плідну діяльність на посаді голови Полтавського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Василь Слапчук ( м. Луцьк, Україна) – за книгу «Роман & Роман» та визначний внесок в українську літературу.

Андрій Ніколайчук (м. Дніпро, Україна) - за оборону України під час російської агресії на Донбасі, пропаганду патріотичних цінностей та волонтерську діяльність.

Іван Буртик ( Ню-Джерзі, США) – за вагомий внесок у становленні Українського Вільного Університету в Мюнхені ( Німеччина).

Любов Василів – Базюк (м. Торонто, Канада) – за високохудожні книги з української тематики останніх років.

Марія Дружко (м. Кам’янське , Україна) – за організацію та розвиток патріотичного культурологічного проекту ViVArt
Відповісти на статтю