Львівська книгарня

Новини

Львівська книгарня "Є" запрошує

Книгарня "Є" | 17.04.11 12:14:01

18-23 квітня Книгарня “Є” запрошує Вас на такі заходи:

19 квітня 17.00:
Каменярівський вівторок: презентація книжки Ігоря Стремяцкаса “Мій Отче...”; вечір передвеликодньої духовної поезії.
У світлий передвеликодній час відчуваємо потребу наблизитися до Бога, навести лад у душі, розставивши необхідні акценти. Саме тому ключовою подією чергового «Каменярівського вівторка» буде представлення поетичної книжки Ігоря Стремяцкаса «Мій Отче…»
Автор, який з юнацьких років захоплювався фантастичними та історичними оповіданнями, віднайшов себе у релігійній ліриці, заклавши в основу цієї збірки, переповненої любов’ю до Господа – Творця, Наставника і Провідника кожної людини, проникливі душевні вірші. З трепетом і непохитною вірою поет висловлює глибоку вдячність нашому небесному Отцеві за те, що Він не залишає нікого з нас у важкі хвилини земного життя. Проникливі рядки, запропоновані читачеві, дають силу віднайти себе і всім серцем полюбити Бога.
Представлятимуть книжку автор Ігор Стремяцкас, поетеса Марія Людкевич та директор видавництва «Каменяр» Дмитро Сапіга.


20 квітня 17.00:
зустріч із французькою письменницею Веронік Овальде.
Зустріч відбудеться в рамках щорічного фестивалю французької культури “Французька весна”.
Веронік Овальде є однією з найоригінальніших письменниць сучасної французької літератури. Поєднуючи реалізм та феєрію, своїми шістьма романами вона створила особлививй фантастичний світ. 2008 року її роман “І моє прозоре серце” отримав премію радіо “Франс Культур” та журналу “Телерама”, а 2009 року роман “Що я знаю про Веру Кандіду” став лауреатом премій Ренодо ліцеїстів та Франс Телевізьйон.
Якщо визнати, що існує суто жіночий тип літературного письма, то стиль Веронік Овальде буде найточнішим його втіленням. Чуттєва, делікатна і спостережлива, вона вміє торкнутися найболючіших місць та здивувати нас чимось неочікуваним.


21 квітня 15.00:
Книгарня «Є» та аґенція подій “АртПоле” запрошують читачів і слухачів на автограф-сесію Юрія Андруховича та польсько-швейцарського гурту “Karbido”. Під час автограф-сесії можна буде придбати як книжки Юрія Андруховича, так і музично-поетичний альбом “Цинамон” — спільний проект письменника та гурту “Karbido”.***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід на заходи вільний.
Відповісти на статтю