Грант на виготовлення публікацій від Львівського медіафоруму: як отримати кошти?

Новини

Грант на виготовлення публікацій від Львівського медіафоруму: як отримати кошти?

ГО "Форум видавців" | 18.07.20 18:15:49

ГО «Львівський медіафорум» продовжує програму Media Emergency Fund та оголошує новий прийом заявок від редакцій. Цього разу фінансову підтримку зможуть отримати і регіональні і національні медіа. У рамках цього відбору буде профінансовано до 100 матеріалів.
Що саме підтримує Фонд?

Виготовлення серій із 4-8 журналістських матеріалів у напрямку Solutions journalism, спрямованих на підвищення громадської солідарності та активності. Цей напрямок передбачає, що матеріали мають не лише піднімати актуальні соціальні проблеми, а й демонструвати успішні приклади їхнього вирішення.
Жанри/формати: репортаж, аналітичний текст, подкаст, відеоісторія, інтерв’ю, мультимедійна історія тощо.

Хто може подаватись?
Заявником має бути незалежне медіа будь-якої організаційно-правової форми медіа в особі головного редактора або уповноваженого представника.

Скільки коштів можна отримати?

У Фонді закладена фіксована оплата – 2 тисячі гривень за матеріал. Тобто сума допомоги, яку може отримати редакція, складає від 8-ми тисяч гривень за 4 матеріали до 16-ти тисяч гривень за 8 матеріалів.

Де і як зголошуватись?

Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити заявку: bit.ly/2BrjREZ

Дедлайн: 13 липня 2020 року.

Заявка повинна містити обґрунтовану тематично та форматно серію матеріалів. Тривалість створення та публікації контенту – до восьми тижнів.

Хто вже отримав фінансування?

За результатами першого та другого відборів, у програмі вже беруть участь 26 редакцій

Детальніша інформація:

https://lvivmediaforum.com/news/lvivskyj-mediaforum-ogoloshuye-tretij-nabir-na-media-emergency-fund/?fbclid=IwAR10ahf8nB3xtvofnUPfS7TJ0ibxreLZn8ogKBju3FsyoDvZ5DcygIdIom0&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=grant_na_vigotovlennya_publikaciy_vid_lvivskogo_mediaforumu_yak_otrimati_koshti_partnerska_rozsilka&utm_term=2020-07-18
Відповісти на статтю