27 BookForum відбудеться у вересні в онлайн-форматі

Новини

27 BookForum відбудеться у вересні в онлайн-форматі

ГО "Форум видавців" | 18.07.20 18:11:12

Не так давно стало відомо, що Форум видавців цього року внаслідок карантинної непевності відбудеться в он-лайн форматі. Можливо, цього разу вже й не має значення в його назві "ЛЬвівський". За певних умов платформа може стати взагалі постійно. Хоча час покаже. Ось що повідомлено офіційно:
"Нова реальність диктує нові правила. 16-20 вересня Львівський міжнародний BookForum традиційно стане глобальним майданчиком для обговорення суспільно важливих тем, проте вперше в онлайн-форматі.
Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Програму формуватимуть 15 тематичних кластерів і спецпроєктів.
«Щоб жити разом, ми маємо один про одного знати якомога більше і таки знати правду. (…) Перепис населення — це сполука чесних питань і чесних цифр. Це нагода раптом чомусь сказати правду про себе, яка раптом чомусь буде цікавою комусь іншому», — говорить про фокусну тему її кураторка — літературознавиця і критикиня Ганна Улюра.
Як пандемія змінює наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися, як гравцям культури виходити з кризи — про це дискутуватимуть на 27 BookForum. Основним фокусом проєкту буде кожен з нас. Таким чином ми не тільки зможемо зрозуміти один одного і всіх разом, але і як особистості спробуємо віднайти себе у цьому мінливому світі та зробити особливий перепис.
Новий формат надасть можливість відвідати фестиваль тим, кому раніше не вдавалось приїхати до Львова, тож у всіх поціновувачів літератури буде можливість почути улюблених письменників у будь-якому куточку світу.
Серед цьогорічних учасників – автори з України, 20 іноземних гостей з 15 країн із 4-х континентів, лауреати та номінанти Букерівської премії, Гонкурівської премії, Національних виборів читачів та критиків. Однією з головних подій стане трансляція Ночі поезії та музики нон-стоп за участі українських поетів і музикантів з усього світу.
27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради."

І ще:

Дорогі видавці,

СOVID-19 став проблемою для нас усіх, проте ми повинні шукати спільні альтернативні шляхи для організації Книжкового ярмарку. Ми розуміємо, що у ці часи необхідно об’єднуватись, аби підтримувати книжкову індустрію. Зі своєї сторони ми готові зробити для цього усе можливе.

Наразі ми пропрацьовуємо різні формати, аби ярмарок відбувся, хоча й розуміємо, що проведення його у звичному форматі, а тим паче, як масового заходу, досить примарне у зв’язку з кількістю захворювань. На нашу думку, одним із альтернативних варіантів є проведення Ярмарку 16-20 вересня як онлайнової події .

Що ми пропонуємо?
Онлайн-платформу для видавців, на якій ви зможете:
• публікувати власні новинки (книги, які були надруковані після Книжкового Ярмарку 2019) з посиланням на онлайн-книгарні для продажу книжок. Наразі ведуться переговори із онлайн-книгарнею Yakaboo;
• публікувати відеопрезентації книжкових новинок видавництва;
• створювати та публікувати статті чи підбірки новинок видавництва.

Чому це може бути вигідним?
Якщо переглянути статистику нашого сайту за попередні роки, найвідвідуванішими розділами під час фестивалю були «книжкові новинки» і «тематичні підбірки».
До того ж, онлайн-формат, завдяки вдалій комунікації дозволить популяризувати Книжковий ярмарок серед великої аудиторії читачів в Україні та світі. Ви також зможете розміщувати усі новини із посиланням на платформу на власних сайтах та сторінках. З нашого досвіду під час карантину кількість відвідувачів сайту лише зросла. дин з успішних онлайн-кейсів – Літкур'єр (почитати, як усе відбулось, можна тут)
Лише спільно, дослухаючись до проблем, питань, і пропозицій один одного, ми можемо знайти спільне альтернативне рішення проведення Книжкового ярмарку.
Вашу зацікавленість в участі ви можете підтвердити у відповідь на цей лист і за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevatPCH_15TiTdIRfkYIhcnTx1ITkS_9EiCEM_ypysQYFEdw/viewformУмови участі у ярмарку, незалежно від його формату, будуть надіслані додатково.
Для нас усіх це – новий досвід. Ми радо розглянемо усі ваші пропозиції, як зробити Книжковий ярмарок онлайн ефективнішим і цікавішим для його учасників та відвідувачів.
Ми триматимемо руку на пульсі та уважно слідкуватимемо за розвитком подій. У разі будь-яких змін і можливих варіантів розвитку будемо вас повідомляти.


Дякуємо, тримайтесь!
І будьте здорові!

З повагою, Уляна Татух,
директор Львівського книжкового ярмарку
тел.: (097) 9148515
bookforum@bookforum.com.ua

За детальною інформацією та коментарями
звертайтесь: Марія Кравченко
керівниця пресслужби ГО «Форум видавців»
тел. 0990545905
presa@bookforum.com.ua

Відповісти на статтю