BookForum стане одним із організаторів Всесвітнього літературного онлайн-фестивалю «Festiaval of Hope»

Новини

BookForum стане одним із організаторів Всесвітнього літературного онлайн-фестивалю «Festiaval of Hope»

ГО "Форум видавців" | 22.04.20 12:30:12

BookForum став партнером всесвітньої онлайн-ініціативи Festiaval of Hope і готуватиме окрему кураторську програму українських поетів та поетес
Festiaval of Hope започаткувала поетична платформа Versopolis та Versopolis Review. Його мета – створення унікальних можливостей для перекладу і промоції поезії.
Фестиваль стане відкритим святом літературної творчості, у багатьох формах: продемонструє найбільш інноваційні підходи до того, як фестивалі та культурні інституції по всьому світу бачать наше спільне майбутнє. Як кожна з ініціатив, яка поширює літературу, бореться проти політичних, соціальних, екологічних та економічних криз, не залежно від країн, де вона функціонує.
Festiaval of Hope відбуватиметься онлайн, всі матеріали будуть зібрані й доступні на сайті Versopolis Review
Головна кураторська програма відбуватиметься щодня з 24 по 30 квітня на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах.

Що таке Версополіс?
Версополіс (Versopolis) – престижна всеєвропейська поетична платформа, яка популяризує молоду поезію та об’єднує 15 фестивалів з 13 країн Європи: Словенії, Словаччини, Македонії, Хорватії, Великої Британії, Бельгії, Італії, Іспанії, Польщі, Франції, Німеччини, Австрії, Швеції, Литви та України.

BookForum став членом цієї платформи у 2017 році. Це важливий крок для культурної дипломатії та величезний крок для молодих авторів, адже їхня творчість буде видана різними європейськими мовами за кордоном.

Для додаткових запитань та коментарів:

Марія Кравченко,
керівниця пресслужби

presa@bookforum.com.ua

тел. 0990545905
Відповісти на статтю