В Україні стартував конкурс відеопоезії в Tik Tok

Новини

В Україні стартував конкурс відеопоезії в Tik Tok

ГО "Форум видавців" | 04.03.20 10:56:48

ГО "Форум видавців" спільно з українськими книжковими блогерами: Іриною Юрченко, Тетяною Морарь та Лілією Гордієнко запрошує підлітків долучитись до конкурсу відеопоезій #Вірш_у_кадрі, який пройде в соціальній мережі Tik Tok від 1 по 21 березня 2020 року.

«Основна мета проведення конкурсу – популяризація дитячого читання, зокрема поезії українських авторів, збільшення україномовного контенту у соціальних мережах: найкращих надбань української класичної та сучасної поезії серед школярів», — кажуть організатори конкурсу.
Тематика цьогорічного конкурсу: «Час». Учасники можуть обрати вірш або уривок з вірша будь-якого українського автора українською мовою, який відповідає темі конкурсу. Учасниками можуть стати особи, віком до 16 років.

Період проведення конкурсу: 1 березня 2020 року – 21 березня 2020 року.

Переможців оголосять у Всесвітній день поезії – 21 березня 2020 року на офіційному сайті «Форуму видавців» (bookforum.ua) та на сторінках громадської організації у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Дізнатися більше про конкурс та ознайомитися з умовами можна на сайті:

bit.ly/virsh_v_kadri

Зареєструватись на участь у конкурсі можна з 1 до 14 березня 2020 року, вказати «нік» та посилання на профіль користувача в мережі Tik Tok, ім’я та прізвище, вік, назву населеного пункту України, де проживає дитина, яка читатиме вірш, електронну скриньку за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfF30BOP1E-p6VlHM4Lb4mQ-D8ONqeCNXV7Kh-tdXZ5QGPqyw/viewform
Відповісти на статтю