Сергій Жадан вирушає в тур Україною з новими книжками

Новини

Сергій Жадан вирушає в тур Україною з новими книжками

Лілія Шутяк | 04.03.20 10:46:44

У квітні виходять дві нові книжки Сергія Жадана – збірка віршів «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я», які побачать світ у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ. З нагоди появи книжок автор та видавництво організовують презентаційний тур Україною:

- 09.04. Харків
- 10.04. Рівне
- 11.04. Луцьк
- 12.04. Івано-Франківськ
- 13.04. Чернівці
- 14.04. Хмельницький
- 15.04. Вінниця
- 16.04. Київ

Детальна інформація про кожне місто буде з’являтися у регіональних ЗМІ та на сторінках автора й видавництва у соціальних мережах.
У програмі виступів – монологи, поетичні читання, питання-відповіді, автограф- та фотосесії.
Супроводжуватиме Сергія друг, видавець та президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев. Тож на презентаціях гарантована наявність книжок, нових та старих.
Також у турі буде представлена книжка харківського футуриста Володимира Гаряїва «Метафізичний реквієм», упорядником якої є Сергій Жадан.
Тур підтримує Перша українська аудіокнигарня АБУК. Аудіокнижка «Список кораблів», яку начитав сам автор, вийде одночасно з паперовою.

Довідка.
«Список кораблів». Шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора.
Відповісти на статтю