Чернівецька письменниця презентує в Україні казку про інклюзію

Новини

Чернівецька письменниця презентує в Україні казку про інклюзію

Лілія Шутяк | 03.02.20 13:19:58

На початку лютого стартує тур чернівецької письменниці та журналістки Оксани Драчковської на підтримку її нової книжки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама», що з’явилась друком у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Презентації та дискусії з авторкою та її сином на тему інклюзії відбудуться в:
Івано-Франківську – 1 лютого, 14:00, книгарня Є (вул. Незалежності, 31). Модераторка: Ольга Деркачова.

Львові – 8 лютого, 15:00, обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука (площа Ринок, 9). Модераторка: Катерина Міхаліцина.

Коломиї – 13 лютого, 18:00, Space Up (вул. Й. Кобринського, 6). Модераторка: Олена Гелетюк.

Луцьку – 20 лютого, 16:00, бібліотека-студія «Дім» (просп. Президента Грушевського, 1). Модераторка: Ореста Осійчук.

Вхід на всі презентації вільний.

«Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама» Оксани Драчковської – це автобіографічна історія-казка для діток про авторку та її синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

Довідка.
Оксана Драчковська – письменниця, журналістка, громадська активістка. Пише на теми безбар'єрного середовища та інклюзії, веде програму про культуру на ТБ. Авторка кількох книг. Отримувала нагороди від літературного конкурсу «Коронація слова».
Відповісти на статтю